0850 622 67 00

Akademik Kadro

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı

 

MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı
  •   Prof.Dr.   ALİ   OKATAN   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  •   Prof.Dr.   MUSTAFA   BAYRAM   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ÜMİT   ALKAN   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  •   Arş.Gör.   MEHMET ALİ   BARIŞKAN   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  •   Arş.Gör.   UMUR   KURİŞ   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  •   Prof.Dr.   ABDULLAH BURAK   POLAT   ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   AHMET   AKTAŞ   ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ARİF ŞENOL   ŞENER   ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   AYDEMİR   ARISOY   ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET AKİF   ŞENOL   ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   YALÇIN   ÇEKİÇ   ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Arş.Gör.   MEHMET EREN   GIYICI   ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Prof.Dr.   KENAN   ÖZDEN   ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   DİDEM   YILMAZ ÇAPKUR   ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   İLKAY   SARAÇOĞLU   ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   PELİN   ALCAN   ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
  •   Arş.Gör.   GÖKÇE   KILIÇKAYA   ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
  •   Arş.Gör.   NURDAN   YILDIZ   ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
  •   Arş.Gör.   SEDA   ERBAYRAK   ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
  •   Prof.Dr.   NECATİ   GÜLBAHAR   İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
  •   Prof.Dr.   NURİ   KURUOĞLU   İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ALİ   ETEMADİ   İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
  •   Arş.Gör.   EMRE   TAVLI   İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
  •   Arş.Gör.   HÜSEYİN   SAĞLIK   İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
  •   Arş.Gör.   İSMİHAN   GÜNAL   İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
  •   Prof.Dr.   CAN   BALKAYA   İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   ARMAĞAN FATİH   KARAMANLI   MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ERGUN ERAY   AKKAYA   MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   HAMDİ   SÖZÖZ   MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   HÜSEYİN   KURT   MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Arş.Gör.   ERTUĞRUL   ATEŞ   MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  •   Prof.Dr.   HURİYE ŞULE   KARAASLAN   MİMARLIK
  •   Yrd.Doç.Dr.   GAMZE   KAYMAK HEİNZ   MİMARLIK
  •   Yrd.Doç.Dr.   GÜL   YÜCEL   MİMARLIK
  •   Yrd.Doç.Dr.   GÜLŞEN   ALTINSOY   MİMARLIK
  •   Yrd.Doç.Dr.   KUTLU   ALEMDAR   MİMARLIK
  •   Yrd.Doç.Dr.   MUSTAFA FATİH   ALPDOĞAN   MİMARLIK
  •   Öğr.Gör.   MERİÇ   ARMAĞAN   MİMARLIK
  •   Arş.Gör.   GİZEM   DURAL   MİMARLIK
  •   Arş.Gör.   İREM   CAN   MİMARLIK

 

İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı
  •   Prof.Dr.   MEHMET ONUR   GÜLBAHAR   EKONOMİ VE FİNANS
  •   Prof.Dr.   NİMET HÜLYA   TIRMANDIOĞLU TALU   EKONOMİ VE FİNANS
  •   Yrd.Doç.Dr.   BÜLENT   İLHAN   EKONOMİ VE FİNANS
  •   Yrd.Doç.Dr.   DENİZ   ŞİŞMAN   EKONOMİ VE FİNANS
  •   Yrd.Doç.Dr.   İLKER   İNMEZ   EKONOMİ VE FİNANS
  •   Yrd.Doç.Dr.   SERCAN   DEMİRALAY   EKONOMİ VE FİNANS
  •   Arş.Gör.   ÇAĞRI   ARSLAN   EKONOMİ VE FİNANS
  •   Prof.Dr.   BURHANETTİN AYKUT   ARIKAN   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
  •   Doç.Dr.   ŞÜKRAN GÜZİN   ILICAK AYDINALP   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
  •   Yrd.Doç.Dr.   SARP   BAĞCAN   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
  •   Arş.Gör.   MERVE   BOYACI   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
  •   Arş.Gör.   SEZGİN   SAVAŞ   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
  •   Yrd.Doç.Dr.   ADNAN   DUYGUN   HAVACILIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET ÇAĞRI   GÜNDOĞDU   HAVACILIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ÜMİT DENİZ   GÖKER   HAVACILIK YÖNETİMİ
  •   Arş.Gör.   FELEKNAZ BURCU   ÇOLAKOĞLU   HAVACILIK YÖNETİMİ
  •   Arş.Gör.   MUSTAFA FATİH   YÜCEL   HAVACILIK YÖNETİMİ
  •   Prof.Dr.   AYŞE DİDEM   USLU   İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE)
  •   Prof.Dr.   FEHMİ   EFE   İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   ŞAHİN   GÖK   İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE)
  •   Arş.Gör.   ERCAN TUGAY   AKI   İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE)
  •   Prof.Dr.   GÜLTEKİN   RODOPLU   İŞLETME
  •   Prof.Dr.   İZZET   GÜMÜŞ   İŞLETME
  •   Doç.Dr.   MUSTAFA ZAHİT   SERARSLAN   İŞLETME
  •   Yrd.Doç.Dr.   HÜLYA   YILMAZ   İŞLETME
  •   Yrd.Doç.Dr.   MUZAFFER   ŞAHİN   İŞLETME
  •   Yrd.Doç.Dr.   NECATİ   KALKAN   İŞLETME
  •   Arş.Gör.   METİN   TOPTAŞ   İŞLETME
  •   Yrd.Doç.Dr.   ERDAL   ŞEN   İŞLETME (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   ERDEM   BAĞCI   İŞLETME (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   HÜSEYİN   ÖCAL   İŞLETME (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   MUSTAFA   YURTTADUR   İŞLETME (İNGİLİZCE)
  •   Arş.Gör.   CANSU   TÜRKER   İŞLETME (İNGİLİZCE)
  •   Prof.Dr.   AHMET ERTAN   TEZCAN   PSİKOLOJİ
  •   Prof.Dr.   EMİNE ZİNNUR   KILIÇ   PSİKOLOJİ
  •   Prof.Dr.   MUSTAFA   BİLİCİ   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ELİF   GÜNERİ YÖYEN   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ELİF   MUTLU   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   FATİH   BAL   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   GÜZİN MUKADDES   SEVİNÇER   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   LATİF RUHSAT   ALPKAN   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ONUR OKAN   DEMİRCİ   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   RECEP EMRE   TAN   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   RIDVAN   ÜNEY   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   TUNCAY   BARUT   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   YASİN   GENÇ   PSİKOLOJİ
  •   Arş.Gör.   YAĞMUR   TELEFONCU   PSİKOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   NADİRE GÜLÇİN   YILDIZ   PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   AYSUN   KAYA   RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
  •   Yrd.Doç.Dr.   ÖZGÜR EVREN   ARIK   RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
  •   Yrd.Doç.Dr.   SİNEM   TUNA   RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
  •   Yrd.Doç.   ÖZDEN   TOPRAK   RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
  •   Arş.Gör.   BİLGE   GÖKÇE   RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
  •   Yrd.Doç.Dr.   EMİNE   AKÇADAĞ ALAGÖZ   SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
  •   Yrd.Doç.Dr.   ZEYNEP ECE   ÜNSAL   SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
  •   Arş.Gör.   AKIN EMRE   PİLGİR   SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
  •   Arş.Gör.   ELİF   ŞAHİN   SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
  •   Yrd.Doç.Dr.   SELİN   DİNGİLOĞLU   SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
  •   Prof.Dr.   FATMA BEĞLÜ   DİKEÇLİGİL   SOSYOLOJİ
  •   Prof.Dr.   NECMETTİN   ÖZERKMEN   SOSYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   BAŞAK   KEKİ   SOSYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   KEMAL   ER   SOSYOLOJİ
  •   Arş.Gör.   BETÜL   AYKAÇ   SOSYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   FATMA   ÖZÇELİK HEPER   TURİZM REHBERLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SERDAR   ÇÖP   TURİZM REHBERLİĞİ
  •   Arş.Gör.   FATMA   ŞENGÜL   TURİZM REHBERLİĞİ
  •   Arş.Gör.   ÖZNUR   ÇETİNKAYA   TURİZM REHBERLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   CEM YILMAZ   BUDAN   TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
  •   Yrd.Doç.Dr.   HAYATİ   YAVUZER   TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET ÜNAL   ŞAHİN   TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
  •   Yrd.Doç.   NEZİRE GAMZE   ILICAK   TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
  •   Arş.Gör.   HAYRETTİN   YILDIRIM   TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
  •   Yrd.Doç.Dr.   GÜLSÜM   VEZİR OĞUZ   ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET
  •   Yrd.Doç.Dr.   METİN   UYAR   ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET
  •   Yrd.Doç.Dr.   ORKUN   İÇTEN   ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET
  •   Arş.Gör.   SEDEF   ÇEVİKALP   ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET
  •   Arş.Gör.   ŞERİFE ESRA   ORHAN   ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET
  •   Yrd.Doç.Dr.   EBRU BEYZA   BAYARÇELİK   ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
  •   Yrd.Doç.Dr.   İ.GÖKÇE   KAYA   ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
  •   Yrd.Doç.Dr.   İSMET BİHTER   KARAGÖZ   ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
  •   Yrd.Doç.Dr.   KADİR   MERSİN   ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
  •   Arş.Gör.   GÖZDE   ÇAĞLAR   ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
  •   Arş.Gör.   ÖZDEN   ÖZKANLISOY   ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
  •   Yrd.Doç.Dr.   HANDE BEGÜM   BUMİN DOYDUK   ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   ALAATTİN   FIRAT   ULUSLARARASI TİCARET
  •   Yrd.Doç.Dr.   ERTAN   GÜNDÜZ   ULUSLARARASI TİCARET
  •   Yrd.Doç.Dr.   KEMAL   ERKİŞİ   ULUSLARARASI TİCARET
  •   Yrd.Doç.Dr.   DENİZ   AKÇAY   YENİ MEDYA
  •   Yrd.Doç.Dr.   EREN   EFE   YENİ MEDYA
  •   Yrd.Doç.Dr.   İPEK   OKKAY   YENİ MEDYA
  •   Yrd.Doç.Dr.   SEMİHA ÜMİT   ARAT   YENİ MEDYA
  •   Arş.Gör.   TUGAY   SARIKAYA   YENİ MEDYA
  •   Yrd.Doç.Dr.   KIVANÇ   DİNÇER   YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   MELDA   KEÇECİ   YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SEMRA   GEÇKİN ONAT   YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   YAKUP   ÇELİKBİLEK   YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

 

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı
  •   Prof.Dr.   HASAN   YETİM   GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
  •   Arş.Gör.   BURCU   YAŞAR   GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
  •   Arş.Gör.   FATİH   BOZKURT   GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
  •   Doç.   EROL   YILDIR   GRAFİK TASARIMI
  •   Yrd.Doç.Dr.   METİN   KUŞ   GRAFİK TASARIMI
  •   Yrd.Doç.Dr.   NURİ   SEZER   GRAFİK TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   HATİCE MERVE   GÜÇ   GRAFİK TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   İREM FULYA   ÖZKAN   GRAFİK TASARIMI
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET ERDAL   EREN   İÇ MİMARLIK
  •   Prof.Dr.   DURDU KAMURAN   GÜÇLÜ   İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
  •   Yrd.Doç.   ZERRİN FUNDA   ÜRÜK   İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
  •   Arş.Gör.   GÖKÇE   UZGÖREN   İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
  •   Arş.Gör.   TUĞÇE   ÖZTÜRK   İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
  •   Yrd.Doç.Dr.   AYLA   ACAR UTKU   İLETİŞİM TASARIMI
  •   Arş.Gör.   BELGİN   BALDAŞ   İLETİŞİM TASARIMI
  •   Arş.Gör.   BÜŞRA   KAMACIOĞLU   İLETİŞİM TASARIMI
  •   Prof.Dr.   AHMET   ÖZOL   MODA VE TEKSTİL TASARIMI
  •   Yrd.Doç.Dr.   SEMRAL   EKİZOĞLU   MODA VE TEKSTİL TASARIMI
  •   Yrd.Doç.Dr.   ŞEYDA   AKARSU   MODA VE TEKSTİL TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   NİHAL   EKİCİ   MODA VE TEKSTİL TASARIMI
  •   Arş.Gör.   SEMA   ÇAĞLAR   MODA VE TEKSTİL TASARIMI
  •   Doç.   MÜZEYYEN SEVTAP   AYTUĞ   SİNEMA VE TELEVİZYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   SAMİ   ÇÖTELİ   SİNEMA VE TELEVİZYON
  •   Yrd.Doç.   ALPGİRAY MUHAMMED   UĞURLU   SİNEMA VE TELEVİZYON
  •   Arş.Gör.   CANGÜL   AKDAŞ   SİNEMA VE TELEVİZYON
  •   Arş.Gör.   DOĞACAN GÜNEŞ   PERKÜN   SİNEMA VE TELEVİZYON
  •   Arş.Gör.   KORHAN   TOPCU   SİNEMA VE TELEVİZYON

 

SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı
  •   Prof.Dr.   MUSTAFA   NİZAMLIOĞLU   BESLENME VE DİYETETİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   ABDULLAH YÜKSEL   BARUT   BESLENME VE DİYETETİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   BAŞAK GÖKÇE   ÇÖL   BESLENME VE DİYETETİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   HALİME   PULAT DEMİR   BESLENME VE DİYETETİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   S.ARDA   ÖZTÜRKCAN   BESLENME VE DİYETETİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   YONCA   SEVİM   BESLENME VE DİYETETİK
  •   Öğr.Gör.   AYŞE HURİ   ÖZKARABULUT   BESLENME VE DİYETETİK
  •   Arş.Gör.   HANDE NUR   ONUR   BESLENME VE DİYETETİK
  •   Arş.Gör.   HATİCE MERVE   BAYRAM   BESLENME VE DİYETETİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   ÖZLEM   KURNAZ GÖMLEKSİZ   BESLENME VE DİYETETİK (İNGİLİZCE)
  •   Arş.Gör.   GİZEM   UZLU   BESLENME VE DİYETETİK (İNGİLİZCE)
  •   Arş.Gör.   TÜLİNAY   GÜLER   BESLENME VE DİYETETİK (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   HALİL İBRAHİM   KÜÇÜK   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEVLÜT   CAN   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   NURAN   DOKUYUCU   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ZUHAL   ÖZEN   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   AYSU   TOSUN ALP   ÇOCUK GELİŞİMİ (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   TÜLİN   DEDİK   ÇOCUK GELİŞİMİ (İNGİLİZCE)
  •   Prof.Dr.   RIFAT   MUTUŞ   ERGOTERAPİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SELVA   ZEREN   ERGOTERAPİ
  •   Öğr.Gör.   SÜMEYYE   BELHAN   ERGOTERAPİ
  •   Prof.Dr.   ALİ KEMAL   ERDEMOĞLU   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Prof.Dr.   BİLSEN   SİRMEN   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Prof.Dr.   YAKUP BİLGE   SÜREL   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Doç.Dr.   EMİNE ECE   BOYLU   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   ADEM   AKTÜRK   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   ARİF   ÇAKIR   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   BARIŞ   ÇAYPINAR   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   BÜLENT   KILIÇ   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   FATİH   ÇİFTÇİ   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   FERİDE   MİMAROĞLU   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   GÜLSEREN   POLAT   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   HÜLYA   TIĞLI BAŞKAYA   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET SALİH   BARAN   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   NURTEN   ELKİN   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   ÖZCAN   KAYA   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   UMUT   YAKUT   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Öğr.Gör.   GÜLŞAH   KONAKOĞLU   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Arş.Gör.   EBRU   DURUSOY   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Arş.Gör.   GÖKHAN   DEMİR   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   GÜLSÜM   DAŞ   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   GÜLŞAH   KINALI   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   ÖZGE   ÖZDEN TOK   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (İNGİLİZCE)
  •   Arş.Gör.   KÜBRA   SAĞIR   FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (İNGİLİZCE)
  •   Prof.Dr.   HATİCE   PEK   HEMŞİRELİK
  •   Prof.Dr.   MEHMET VOLKAN   AYDIN   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   CELAL   CİVİL   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   ERTUĞRUL   YAVUZ   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   ESER   AĞAR   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   FATİH   KÖKEŞ   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   FEVZİ   AKDEMİR   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   HATİCE   TIĞLI   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   HÜLYA   SARIKAHYA   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   MAHMUT NURİ   KARATOPRAK   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   MURAT   ULUSOY   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   TULUHAN YUNUS   EMRE   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   VEYSİ HAKAN   YARDIMCI   HEMŞİRELİK
  •   Öğr.Gör.   ASLI   GENÇ   HEMŞİRELİK
  •   Öğr.Gör.   CANAN   ÖRÜKLÜ   HEMŞİRELİK
  •   Öğr.Gör.   FUNDA   KARADAĞLI   HEMŞİRELİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   İKLİL   KONYALILAR   HEMŞİRELİK (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET   KÖROĞLU   HEMŞİRELİK (İNGİLİZCE)
  •   Yrd.Doç.Dr.   MUHAMMED ZÜBEYR   ÜÇÜNCÜ   HEMŞİRELİK (İNGİLİZCE)
  •   Prof.Dr.   AHMET HİLMİ   KAYA   ODYOLOJİ
  •   Doç.Dr.   VEYSEL   YILMAZ   ODYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   AHMET   BOLULU   ODYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   AHMET GÜNER   ALTUNHALKA   ODYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   CENGİZ   ÇELİKYURT   ODYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   CUMALİ   ERGÜN   ODYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   HÜSEYİN BURAK   BAYRAKTAR   ODYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   KEMAL   TUSKAN   ODYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   LEVENT   SAĞIT   ODYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SELÇUK   GÜNEY   ODYOLOJİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SERDAR   SAĞSÖZLÜ   ODYOLOJİ
  •   Doç.Dr.   ÖZER   SELİMOĞLU   PERFÜZYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   ALİ   KARAÇINAR   PERFÜZYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   FATİH   AKYAZICI   PERFÜZYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   RÜKEN   CAN   PERFÜZYON
  •   Yrd.Doç.Dr.   AHMET   ALTINÖZ   SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   MUSTAFA KEMAL   AVŞAR   SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SONER   BÜYÜKKINACI   SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   TUBA   SELÇUK   SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
  •   Doç.Dr.   EMİNE PELİN   KOCAPEHLİVAN   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   BİROL   ORAL   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   BURCU   RAYLAZ   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   EBRU   KARPUZOĞLU ÖZELMAS   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET AKİF   SEYLAN   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET ÇETİN   KARCI   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SEMİH   DOĞAN   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SEMRA   YILDIZ   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SERDAR   SERİNSÖZ   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   UĞUR   EKİCİ   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ÜMMÜHAN   ALTIN   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Arş.Gör.   ESEN   DABLAN   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Arş.Gör.   MERVE   ERGÖZ   SAĞLIK YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   FARUK   İBRAHİMOĞLU   SOSYAL HİZMET
  •   Yrd.Doç.Dr.   SAYRA   LOTFİ   SOSYAL HİZMET
  •   Arş.Gör.   SELDA   MEYDAN   SOSYAL HİZMET

 

UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı
  •   Yrd.Doç.Dr.   ABDÜLNAİM   TEMUR   BANKACILIK VE SİGORTACILIK
  •   Arş.Gör.   BURÇİN   YAZAR   BANKACILIK VE SİGORTACILIK
  •   Yrd.Doç.Dr.   İSMAİL HAKKI   TEKİNER   GASTRONOMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   EMEL   TOZLU   HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
  •   Arş.Gör.   NEVRA   ÜÇLER   HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
  •   Doç.Dr.   OSMAN ERGÜVEN   VATANDAŞ   HAVACILIK YÖNETİMİ
  •   Arş.Gör.   GİZEM   GAMSIZER   HAVACILIK YÖNETİMİ
  •   Prof.Dr.   ORHAN   İŞCAN   İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ
  •   Doç.Dr.   RECEP BAKİ   DENİZ   İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   CANAN   TİFTİK   İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   KUTALMIŞ EMRE   CEYLAN   İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SERVET   YILMAZ   İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ
  •   Arş.Gör.   EMİNE   KILIÇ   İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SULHİ   ESKİ   LOJİSTİK
  •   Arş.Gör.   EDA   KALAYCI   LOJİSTİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET BÜLENT   ÖNER   MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ŞEBNEM   GÜRSOY ULUSOY   MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ
  •   Arş.Gör.   ALİ   KARPUZ   MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   YILDIZ DERYA   BİRİNCİOĞLU   TELEVİZYON HABERCİLİĞİ VE PROGRAMCILIĞI
  •   Arş.Gör.   SERCAN   KULE   TELEVİZYON HABERCİLİĞİ VE PROGRAMCILIĞI
  •   Yrd.Doç.Dr.   İBRAHİM   KOÇ   UÇAK GÖVDE-MOTOR BAKIM
  •   Yrd.Doç.Dr.   RIZA HALUK   KUL   UÇAK GÖVDE-MOTOR BAKIM
  •   Prof.Dr.   BURHAN   AYKAÇ   ULUSLARARASI TİCARET
  •   Yrd.Doç.Dr.   EBRU   NERGİZ   ULUSLARARASI TİCARET
  •   Yrd.Doç.Dr.   NEVZAT   UYAROĞLU   ULUSLARARASI TİCARET
  •   Arş.Gör.   BURCU   AYDIN   ULUSLARARASI TİCARET

 

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı
  •   Prof.Dr.   ALİ EMRE   EROL   ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ
  •   Prof.Dr.   MEHMET   KUTLU   ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET   BEYAZ   ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SEYİT AHMET   KETEN   ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ
  •   Arş.Gör.   AYDINER   ATTİLA   ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ
  •   Prof.Dr.   RASİM   KALE   EGZERSİZ VE SPOR BİLİMLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   HALUK   SAÇAKLI   EGZERSİZ VE SPOR BİLİMLERİ
  •   Arş.Gör.   ÖZGÜR   DOĞAN   EGZERSİZ VE SPOR BİLİMLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   KUBİLAY   ÇİMEN   REKREASYON
  •   Arş.Gör.   CÜNEYT   SEYDİOĞLU   REKREASYON
  •   Prof.Dr.   GÜNER   EKENCİ   SPOR YÖNETİCİLİĞİ
  •   Arş.Gör.   HALİS EGEMEN   MERDAN   SPOR YÖNETİCİLİĞİ

 

İSTANBUL GELİŞİM MESLEK YÜKSEKOKULU
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı
  •   Öğr.Gör.   BUĞRAHAN   ERGÜN   ADALET
  •   Öğr.Gör.   GÜLKIZ   GÜLER BİNKANAT   ADALET
  •   Öğr.Gör.   ŞEYDA   ŞANLI YALIN   ADALET
  •   Öğr.Gör.   ADEM   YETİM   AŞÇILIK
  •   Öğr.Gör.   ASLI   MUSLU CAN   AŞÇILIK
  •   Öğr.Gör.   FIRAT   DEMİRKOL   BANKACILIK VE SİGORTACILIK
  •   Öğr.Gör.   HİDAYET   YILDIZ   BANKACILIK VE SİGORTACILIK
  •   Öğr.Gör.   IŞIK   AKIN   BANKACILIK VE SİGORTACILIK
  •   Öğr.Gör.   MUSTAFA KEREM   BÖRÜ   BANKACILIK VE SİGORTACILIK
  •   Öğr.Gör.   EŞREF   ÖZDEMİR   BASIM VE YAYIN TEKNOLOJİLERİ
  •   Öğr.Gör.   GAMZE   GEZGİNCİ   BASIM VE YAYIN TEKNOLOJİLERİ
  •   Öğr.Gör.   İREM   DALKIRAN   BASIM VE YAYIN TEKNOLOJİLERİ
  •   Öğr.Gör.   MERTCAN   KARACAN   BASIM VE YAYIN TEKNOLOJİLERİ
  •   Öğr.Gör.   İPEK FATMA   ÇEVİK   BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM VE ANİMASYON
  •   Öğr.Gör.   HAKAN   YILDIZ   BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
  •   Öğr.Gör.   ÖMER   MEŞEDİLCİ   BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
  •   Öğr.Gör.   EMRE CAN   DEĞİŞ   BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ
  •   Öğr.Gör.   FERHAT   PERÇİN   BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ
  •   Öğr.Gör.   ZAHRA   ELMI   BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ
  •   Öğr.Gör.   İRŞAD   BAYIRHAN   DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   LEVENT   BAKIR   DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   BAŞAK   ÖZORAL   DIŞ TİCARET
  •   Öğr.Gör.   İBRAHİM HALİL   YAŞAR   DIŞ TİCARET
  •   Öğr.Gör.   FATİH   ÖK   FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK
  •   Öğr.Gör.   FULYA   BETEŞ   FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK
  •   Öğr.Gör.   MURAT   ÇİL   FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK
  •   Öğr.Gör.   KÜBRA   SAĞLAM   GIDA TEKNOLOJİSİ
  •   Öğr.Gör.   NEVRUZ BERNA   TATLISU   GIDA TEKNOLOJİSİ
  •   Öğr.Gör.   DİDAR   SÖMEN   GRAFİK TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   GÜRCAN   KURT   GRAFİK TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   ÖZGE   ORTAÇ   GRAFİK TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   SERDAR   KICIKLAR   GRAFİK TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   SONİA   LOTFİ   GRAFİK TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   ATİLLA   AKALIN   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
  •   Öğr.Gör.   MELTEM   İŞLER SEVİNDİ   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
  •   Öğr.Gör.   SEVGİ   KAVUT   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
  •   Öğr.Gör.   SERDAR   ÇETİNTAŞ   HAVACILIKTA YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   ÜMİT ENGİN   TEKİN   HAVACILIKTA YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   HÜLYA   ALGUR MARŞOĞLU   İÇ MEKAN TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   BİLENT   DEYİRMENCİ   İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   GONCA   YILMAZ   İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   HURİYE ESRA   KARATÜRK   İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   HÜLYA   ATEŞOĞLU   İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   MEHMET   ÇİTEKCİ   İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   MEHMET HASAN   KESİKOĞLU   İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   BURAK   TOYDEMİR   İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
  •   Öğr.Gör.   SAVAŞ UĞUR   TEMELLİ   İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
  •   Öğr.Gör.   MUHLİS   ÖZKAN   İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   TOLGA   ÖZER   İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   TUĞÇE   YILMAZ   İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   SERDAR   ORHAN   İŞLETME YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   SEREN   KAYA   LOJİSTİK
  •   Öğr.Gör.   ZEKERİYA   ŞAHİN   LOJİSTİK
  •   Öğr.Gör.   ENES   KALYONCU   MAKİNE
  •   Öğr.Gör.   YUSUF   ÖNCEL   MAKİNE
  •   Öğr.Gör.   YAĞIZ   YAKIN   MİMARİ DEKORATİF SANATLAR
  •   Öğr.Gör.   HALİT YAŞAR   GÜRELMAN   MİMARİ RESTORASYON
  •   Öğr.Gör.   RABİA SEVDA   DEMİRKOL   MİMARİ RESTORASYON
  •   Öğr.Gör.   YASEMİN   KILIÇ ERDİM   MİMARİ RESTORASYON
  •   Öğr.Gör.   FERİDE   HASRET   MODA TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   MELTEM   ÖZSAN   MODA TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   MUSTAFA   GÜNAY   MODA TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   ŞERİF PINAR   TUNÇOK   MODA TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   TARIK   BABAYİĞİT   MODA TASARIMI
  •   Öğr.Gör.   EKREM   SÜZEN   OTOMOTİV TEKNOLOJİLERİ
  •   Öğr.Gör.   ELİF   TAŞDEMİR   RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI
  •   Öğr.Gör.   GÖRKEM GÜLAY   DOĞAN   RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI
  •   Öğr.Gör.   OYA   TONG   RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI
  •   Öğr.Gör.   AHMET SALİM   SÜZER   SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   SİBEL   AYBAR   SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   SİNEM   DİKSU   SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   MELİKE   KUVVET   SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ
  •   Öğr.Gör.   SERCAN   YILDIZ   SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ
  •   Öğr.Gör.   BERK EFE   ALTINAL   SOSYAL HİZMETLER
  •   Öğr.Gör.   FATMA   KAYIM   SOSYAL HİZMETLER
  •   Öğr.Gör.   ÖZGE   SARIYER   SOSYAL HİZMETLER
  •   Öğr.Gör.   ÜNAL ERDEM   ELLİ   SOSYAL HİZMETLER
  •   Öğr.Gör.   YILMAZ   ERKMEN   SOSYAL HİZMETLER
  •   Öğr.Gör.   AYDIN   PEKEL   SPOR YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   GÜLSÜM   HATİPOĞLU ÖZCAN   SPOR YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   MUSTAFA CAN   KOÇ   SPOR YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   ÖMÜR   GÜLFIRAT   SPOR YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   ÖZDEMİR   ATAR   SPOR YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   TAYFUN   KARA   SPOR YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   TEKMİL SEZEN   GÖKSU   SPOR YÖNETİMİ
  •   Öğr.Gör.   ARZU   ÜNAL   TURİST REHBERLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   EMİNE   ÖZDEK   TURİST REHBERLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   BÜŞRA   HACIKÖYLÜ   UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK
  •   Öğr.Gör.   NAİME   KARAKAŞ   UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK
  •   Öğr.Gör.   UTKU   TÖNEL   UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK
  •   Öğr.Gör.   EMRAH   ÖZCAN   UYGULAMALI RUSÇA VE ÇEVİRMENLİK
  •   Öğr.Gör.   NAİLE   BARS   UYGULAMALI RUSÇA VE ÇEVİRMENLİK
  •   Öğr.Gör.   SEVDA   POLAT   UYGULAMALI RUSÇA VE ÇEVİRMENLİK
  •   Öğr.Gör.   ERDEM   ŞANLI   YAPI DENETİMİ

 

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı

 

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı

 

YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı
  •   Öğr.Gör.   AYLİN   AYDIN   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   AYNUR   CANYALÇIN   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   DİLEK   ÖNDER   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   GÜLBİN   YILMAZ   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   İPEK   ARIKAN BAKIR   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   MERYEM   AKIN   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   NESLİHAN   GÜLÜCÜ   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   NURCAN   BEKİL   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   NÜKET   KANTÜRK   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   SENANUR   ÇINAR   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   TİMUR   CÖMERTPAY   İNGİLİZCE GRUP
  •   Öğr.Gör.   YASİN   ACAR   İNGİLİZCE GRUP
  •   Okut.   BETÜL   SAĞIROĞLU   İNGİLİZCE GRUP
  •   Okut.   BUĞRA   BAL   İNGİLİZCE GRUP
  •   Okut.   ÇİLEM SUNA   AKAR   İNGİLİZCE GRUP
  •   Okut.   DİDEM   AVCI   İNGİLİZCE GRUP
  •   Okut.   DİLAN   GÜNEŞ   İNGİLİZCE GRUP
  •   Okut.   EDA   OCAK   İNGİLİZCE GRUP
  •   Okut.   ÖMÜR SERCAN   ORAL   İNGİLİZCE GRUP
  •   Okut.   PINAR   ASLAN   İNGİLİZCE GRUP
  •   Okut.   PINAR AYŞE   MÜFTÜOĞLU   İNGİLİZCE GRUP
  •   Okut.   YAĞMUR   TAŞ   İNGİLİZCE GRUP

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU
  Ünvanı   Adı Soyadı   Bölüm Adı
  •   Öğr.Gör.   ALİ RIZA   ALTUN   AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
  •   Öğr.Gör.   SEVİNÇ   BABA   AMELİYATHANE HİZMETLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ERHAN   YENİARAS   ANESTEZİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   SEDEF   TAVUKÇU ÖZKAN   ANESTEZİ
  •   Öğr.Gör.   ÇAĞLAR   ÇİFTÇİOĞLU   BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
  •   Öğr.Gör.   EMEK   UÇARMAN   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Öğr.Gör.   GÜL   AKBABA   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Öğr.Gör.   MEHMET KÜRŞAT   BOZKURT   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Öğr.Gör.   MERVE   GEMİCİ   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Öğr.Gör.   MERVE   MERCAN   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Öğr.Gör.   SELMA   ÖZUSLU   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Öğr.Gör.   SEVCAN   YILMAZ   ÇOCUK GELİŞİMİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   HALUK   KURTULMUŞ   DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   ÖZLEM   ERDEM POLAT   DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   MEHMET SABRİ   ERDÖL   ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ
  •   Öğr.Gör.   MERVE   BİLGİÇ   FİZYOTERAPİ
  •   Öğr.Gör.   TUĞÇE   YERLİ   FİZYOTERAPİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   AHMET ERKAN   ÜNAL   İLK VE ACİL YARDIM
  •   Öğr.Gör.   AYŞE MÜCELLA   SOYDAN   İLK VE ACİL YARDIM
  •   Öğr.Gör.   EMEL   ÇAKAR   İLK VE ACİL YARDIM
  •   Öğr.Gör.   NADİYE   CAMCI   İLK VE ACİL YARDIM
  •   Öğr.Gör.   SİBEL   HAKLI   İLK VE ACİL YARDIM
  •   Yrd.Doç.Dr.   SİNEM   GÜRKAN AYDIN   OPTİSYENLİK
  •   Öğr.Gör.   ABDULKERİM   BOYRAZ   OPTİSYENLİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   NİKOLA   AZAR   ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ
  •   Öğr.Gör.   EDA MERVE   KURTULUŞ   PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
  •   Öğr.Gör.   EMEL   YÖRÜK   PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
  •   Öğr.Gör.   TAMER   İMAMOĞLU   PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   FATMA BURCU   YETİMOĞLU   RADYOTERAPİ
  •   Öğr.Gör.   SELİM   ÖĞÜT   RADYOTERAPİ
  •   Öğr.Gör.   AYLİN   KOÇ   SAÇ BAKIMI VE GÜZELLİK HİZMETLERİ
  •   Öğr.Gör.   PELİN   ÖZGÜNAY   SAÇ BAKIMI VE GÜZELLİK HİZMETLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   İBRAHİM   AYDIN   SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   BURÇİN   GÖRGÜLÜ   SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   EBRU   CENGİZ   SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
  •   Öğr.Gör.   NAZLI   YÜCEOL   TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
  •   Yrd.Doç.Dr.   ARZU   ÖZGEN   TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
  •   Yrd.Doç.Dr.   CEM   HOROZOĞLU   TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
  •   Öğr.Gör.   FUNDA   PEHLEVAN   TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
  •   Öğr.Gör.   NURCİHAN   TAN ERKOÇ   TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ