EN
EN

MESLEKİ UYGULAMALAR STAJ YERLERİ LİSTESİ

T.C.
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU
MESLEKİ UYGULAMALAR DERSİ STAJ YERLERİ LİSTESİ
               
S. NU. ADI SOYADI   STAJ YAPACAĞI KURUMU BÖLÜMÜ STAJ BAŞLANGIÇ STAJ BİTİŞ STAJ GÜNÜ
1 DENİZ YELİZ KÖSE BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
2 CANSU ÇETİNBAŞ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
3 LATİFE KURT BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
4 UĞURCAN BULUT BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
5 CEYLAN GÜMÜŞTAŞ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
6 RABİA YILDIRIM BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
7 NEŞE BAŞKAN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
8 AÇELYA DEMİR DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
9 BEŞİR BAŞ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
10 SENANUR BAYAR DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
11 MEHMET CAN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
12 KÜBRA BEŞİKÇİ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
13 ALİ ŞAŞIRMAZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016 18.11.2016 SALI
14 ÖMER F. GÜNERİ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 21.11.2016 23.12.2016 SALI
15 ERDEM ÇOŞKUN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 21.11.2016 23.12.2016 SALI
16 TUĞBA MERT DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 21.11.2016 23.12.2016 SALI
17 TUĞBA BEKÇİ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 21.11.2016 23.12.2016 SALI
18 ŞEYMA KAYA DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ANESTEZİ 21.11.2016 23.12.2016 SALI
19 M. EMİN ADIGÜZEL DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
20 GÖKHAN GÜNDUK DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
21 FUAT BOZKIR DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
22 BENGİN ER DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
23 SEYHAN YILDIZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
24 MUHARREM ÇOBAN BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A. HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
25 KÜBRA KAYA BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A. HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
26 EYLEM SÖMER BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A. HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
27 HAYRİYE İLİK BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
28 YÜKSEL ARAS BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
29 HÜSEYİN ARSLAN BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
30 UĞUR ŞAHİN BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
31 FATMA KUTLUCA BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
32 ECE SİZER BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
33 ELİF BURCU AKTÜRK BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
34 CANSU ARICI BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
35 MUSTAFA DÜGEROĞLU BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
36 İSMAİL ÇALIK BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
37 UĞUR KOÇ BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
38 ESRA ÖZKIZMAZ BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 PAZARTESİ
39 DİLBER ASLAN BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 PAZARTESİ
40 EMRE KAVAK BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 PAZARTESİ
41 ONUR ÇETİN BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
42 ADİL DEMİR BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
43 EMRE DEMİR BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
44 SEZER AKDENİZ BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
45 NAZİFE GEZER BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
46 TUFANCAN KAHVECİ BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
47 MUSTAFA OLĞAR BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
48 ZİYA DAĞ BAHÇELİEVLER ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
49 ŞEYLA YEŞİLAĞAÇ BAĞCILAR ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
50 SEDA ÇELİK BAĞCILAR ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
51 SÜMEYYE ÜNAL BAĞCILAR ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
52 ABDURRAHMAN ŞAHİN GÜNGÖREN ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
53 MUHAMMED BİL GÜNGÖREN ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
54 HAKAN ANGÜN GÜNGÖREN ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
55 OSMAN DERER GÜNGÖREN ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
56 SEVİM AYDELİK BAĞCILAR E.A. HASTANESİ DİYALİZ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
57 KÜBRA KIRAN BAĞCILAR E.A. HASTANESİ DİYALİZ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
58 BEJNA KIZILKAYA BAĞCILAR E.A. HASTANESİ DİYALİZ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
59 AYSU AYDOĞDU BAĞCILAR E.A. HASTANESİ DİYALİZ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
60 BÜŞRA ALTUNKAYNA DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ DİYALİZ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
61 YAREN ÖZDENİZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ DİYALİZ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
62 ELİF YILMAZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ DİYALİZ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
63 NAZLI YILMAZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ DİYALİZ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
64 MEHTAP YÜCEL BAĞCILAR E.A. HASTANESİ DİYALİZ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
65 YUNUS ATAĞ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ DİYALİZ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
66 HASAN SEVİM BAĞCILAR E.A. HASTANESİ DİYALİZ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
67 ONUR NURDAHAN BAĞCILAR E.A. HASTANESİ DİYALİZ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
68 HATİCE KESKİNOĞLU DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ DİYALİZ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
69 MEHMET AYDINALP DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ DİYALİZ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
70 SEDEF APAY DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ DİYALİZ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
71 SULTAN ERKMEN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ DİYALİZ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
72 DİLARA TRUE BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
73 EBRU KUVET BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
74 EYÜP KARABAŞ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
75 ELİF NİSANUR UYANIK BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
76 VURAL ÜNER BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
77 ESMA ERDAL BAHÇELİEVLER DH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
78 KUDRET DONAT KAYA BAHÇELİEVLER DH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
79 KÜBRA KELEŞ BAHÇELİEVLER DH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
80 ENGİN BAŞARAN BAHÇELİEVLER DH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
81 ÖMER FARUK ELDEM BAHÇELİEVLER DH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
82 HATİCE ESRA CİHANOĞLU İSTANBUL FTR EAH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
83 ÖZLEM AÇIKALIN İSTANBUL FTR EAH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
84 KEZİBE KANMİŞ İSTANBUL FTR EAH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
85 RUŞEN KUTLAK İSTANBUL FTR EAH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
86 ABDULLAH IRMAK BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
87 HASAN SİNAN SARIKAYA BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
88 SUAT AĞAÇE BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
89 BEKTAŞ SÖYLEMEZ BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
90 İREM NUR KARADENİZ BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
91 BEGÜM LALE DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
92 BERİVAN CANPOLAT DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
93 ŞEYMA FATMA KÜÇÜK DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
94 ABDULLAH YEŞİLMEN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
95 İMHAN DOĞAN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
96 NURCAN HAŞLAMA DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
97 HÜSEYİN DEMİR İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
98 A. YAVUZ DOĞAN İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
99 CANBERK TUNÇER İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
100 ŞEYHMUS GÜZEL İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
101 MUSTAFA MALCI İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
102 EBRU BULUT İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
103 YUSUF KARADAŞ İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
104 MİKAİL CAN İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
105 EMRE ÇAPANER İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
106 MEHMET A. ESEN İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
107 AMİNE SABUNCU İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
108 UĞUR İZCİ İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
109 MUSTAFA B. TOSUN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
110 RAMAZAN BAŞANBAŞ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
111 BÜŞRA ÖZAL DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
112 RÜMEYSA YAVUZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
113 MUHAMMED ALTUN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
114 FIRAT YILDIZ İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 PAZARTESİ
115 ZEYNEP ENDAKCİ İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
116 GÖZDENUR KARAAĞAÇ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
117 BİRGÜL BOZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ FİZYOTERAPİ 21.11.2016 23.12.2016 PAZARTESİ
118 İPEK YAZICI BAĞCILAR EAH. FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
119 BARAN YAN İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
120 HAYRUNİSA İÇİN İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
121 SEMA GÜNEY İSTANBUL FTR FİZYOTERAPİ 10.10.2016 18.11.2016 PAZARTESİ
122  AGİT BOZYEL DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 SALI
123 SİBEL AL DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 SALI
124 ZÜBEYİR BULUT DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 SALI
125 KÜBRA BULUT DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 SALI
126 VEDAT TUNÇ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 SALI
127 ABDULKADİR SUSUZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
128 A.FURKAN ARSLAN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 SALI
129 MEHMET KOCA DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 SALI
130 SEMRA ARİŞ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 SALI
131 ALPER KARABACAK DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 SALI
132 BİLAL TÜR DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 SALI
133 NAFİYE CİNPOLAT BAHÇELİEVLER DH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
134 AYŞEGÜL CANPOLAT BAHÇELİEVLER DH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 SALI
135 FATMA NUR TEMEL BAHÇELİEVLER DH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 SALI
136 GÖZDE AKBABA BAHÇELİEVLER DH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
137 TANZİLE DEMİR BAHÇELİEVLER DH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 SALI
138 SELİM KÖŞNEK BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
139 AHMET ÇETİN BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
140 FURKAN SERSAN BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
141 ÖMER FARUK CEYLAN BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 SALI
142 HASAN BASRİ SARIKAYA BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
143 BAVER TINĞI BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 SALI
144 AHMET YİĞİT BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 ÇARŞAMBA
145 CUMA TOPLU BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 ÇARŞAMBA
146 ABDULSAMET ERKENER BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 ÇARŞAMBA
147 MEHMET SERDAR YILMAZ BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 SALI
148 GÜLİSTAN LAFÇI BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 23.12.2016 SALI
149 SEMİH DİKMEN BAĞCILAR EAH İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 18.11.2016  
150 E.SUHDE SEKMAN BAĞCILAR E.A. HASTANESİ PATALOJİ LABORATUVARI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
151 KADRİYE KARAGÖZ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ PATALOJİ LABORATUVARI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
152 M.ATA ÖZLÜK BAĞCILAR E.A. HASTANESİ PATALOJİ LABORATUVARI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
153 MUSTA GÖKEBAKAN BAĞCILAR E.A. HASTANESİ PATALOJİ LABORATUVARI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
154 ESRA YALÇINKAYA DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ PATALOJİ LABORATUVARI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
155 GİZEM ABA DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ PATALOJİ LABORATUVARI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
156 PELİN ARSLAN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ PATALOJİ LABORATUVARI 10.10.2016 18.11.2016 CUMA
157 YAKUP SALDI DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ PATALOJİ LABORATUVARI 21.11.2016 23.12.2016 CUMA
158 DİLAN ÖZLÜK BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
159 EVİN MURAT BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
160 ÖMER FARUK ÇAY BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
161 HIZIR FURKAN MUVAFIK BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
162 UĞUR ÖZDEMİR BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 21.11.2016 23.12.2016 PAZARTESİ
163 BUKET GÜR DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
164 FEHİME YILMAZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
165 MERVE SULTAN BAYRAM DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
166 ŞEYMANUR ORUÇ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
167 NİBER AYIK DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 21.11.2016 23.12.2016 PAZARTESİ
168 SEFA TEK DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 21.11.2016 23.12.2016 PAZARTESİ
169 İBRAHİM SAYLIK RUH VE SİNİR EAH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
170 İBRAHİM HALİL ADIGÜZEL RUH VE SİNİR EAH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
171 ŞEREF ÖZDEMİR RUH VE SİNİR EAH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
172 KADİR AKSOY BAHÇELİEVLER DH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
173 FURKAN ENES İNCİ BAHÇELİEVLER DH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
174 MEHMET FATİH AYGUR ESENLER DH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.11.2016 PAZARTESİ
175 OSMAN ALACA BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
176 MAZLUM BÜYÜKDENİZ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
177 AHMET İBRAHİM YILMAZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
178 DİLBER CEYLAN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
179 ARZU AYDIN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
180 ATAKAN GÜL DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
181 MEHMET SİNAN KURTARAN RUH VE SİNİR EAH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
182 KÜBRA ESATOĞLU RUH VE SİNİR EAH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
183 MUHAMMED KALKAN BAHÇELİEVLER DH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
184 VEYSEL TİGİZ BAHÇELİEVLER DH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 18.11.2016 ÇARŞAMBA
185 MERVE SUNA DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
186 MERVE TAŞKIN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
187 RABİA KARABEL DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
188 BURCU ÇİFT DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
189 PELİN MERVE DURMAZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
190 SABRİYE ACAR DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
191 EMİNE GÖRGEN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
192 FATMA ÖZDEMİR BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
193 ABUZER ERDOĞAN BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
194 AHMET EMRE BALCI BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
195 EDA ÇUBUKÇU BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
196 ELİF YAŞAR BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
197 YEŞİM SUİÇMEZ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
198 BAHAR YILMAZ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
199 TUĞBA UYSAL BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A. HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
200 SŞULE ASLANTAŞ BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A.H TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
201 SEDAT ALPER GÜNDÜZ BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A.H TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
202 EBRU DİKBASAN BAKIRKÖY RUH VE SİNİR E.A.H TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
203 MEHMET CENGİZ DENİZ BAHÇELİEVLER D.H. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
204 ERDİ GÜLER BAHÇELİEVLER D.H. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
205 EMEL ÖZGÜL BAHÇELİEVLER D.H. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
206 PINAR ECEM KESKİN BAHÇELİEVLER D.H. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
207 RAMAZAN ARSLANHAN ESENLER DEVLET HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
208 ALİŞAN MESUT SAĞLAM ESENLER DEVLET HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
209 MUHAMMED ERTAŞ ESENLER DEVLET HASTANESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 23.12.2016 CUMA
210 TOLGA TUNAY TEZEL DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 23.12.2016 ÇARŞAMBA
211 MERTCAN SİYDAM DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 23.12.2016 ÇARŞAMBA
212 MUHAMMET ADIGÜZEL BAĞCILAR E.A. HASTANESİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 23.12.2016 ÇARŞAMBA
213 RECEP OĞUZHAN ÇAKIR BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTANESİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 23.12.2016 ÇARŞAMBA
214 KADİRHAN DENİZ BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTANESİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 23.12.2016 ÇARŞAMBA
215 AHMETCAN SARI BAHÇELİEVLER DH. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 23.12.2016 ÇARŞAMBA
216 MURAT EMRE KARAMAN ESENLER DH. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 23.12.2016 ÇARŞAMBA
217 BÜŞRA DENİZ  BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
218 BÜŞRA ÜÇKARDEŞ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
219 ÇİĞDEM KARATAŞ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
220 VEYSEL SOYSAL BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
221 TUBA AĞÜZÜM BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
222 BÜŞRA ÖZDERE BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
223 CEREN KAYA DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
224 İBRAHİM HALİL ÜLKÜNÇ BAĞCILAR E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
225 BÜŞRA AKTEMUR ESENLER DEVLET HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
226 FADİMENUR TAŞ ESENLER DEVLET HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
227 BERNA ASLAN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
228 ESRA DEDEOĞLU DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
229 SEMA TEKİNGÜNDÜZ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016 18.11.2016 PERŞEMBE
230 DİLAN BİLGEÇ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
231 KÜBRA TAŞKIN DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
232 SEREN SOYDİNÇ DR. SADİ KONUK E.A. HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016 23.12.2016 PERŞEMBE
233 YUSUF KÖSE OKMEYDANI EAH RADYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016  
234 KÜBRA ÖZBAKIR OKMEYDANI EAH RADYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
235 SELVİ  DEMİR OKMEYDANI EAH RADYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
236 SEVGİ EKİCİ OKMEYDANI EAH RADYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
237 SEZER ÜNAL ŞİŞLİ ETFAL EAH RADYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
238 ARZU ÖZSOY ŞİŞLİ ETFAL EAH RADYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
239 GAMZE DEMETGÜL ŞİŞLİ ETFAL EAH RADYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
240 ESRA BERAT KIYILI ŞİŞLİ ETFAL EAH RADYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
241 Berivan SEYHAN Eyüp DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
242 Tahsin AY Eyüp DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
243 Esra KORKMAZ Eyüp DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
244 Hilal AYAN Gop Taksim EAH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
245 Kübra ORHAN Gop Taksim EAH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
246 Samet GÜDEN Gop Taksim EAH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
247 Damla PAYAS OKMEYDANI EAH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
248 Sevda ASLAN OKMEYDANI EAH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
249 Yekta ACAR OKMEYDANI EAH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
250 Engin  YANER ŞİŞLİ ETFAL EAH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
251 Seda SAVAŞ ŞİŞLİ ETFAL EAH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
252 Sedanur ULULUŞ ŞİŞLİ ETFAL EAH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
253 BÜŞRA KIRDAŞ OKMEYDANI EAH RADYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
254 FATMA ÇELEBİ OKMEYDANI EAH RADYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
255 DEMET  AKYOL OKMEYDANI EAH RADYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
256 ELİF ER OKMEYDANI EAH RADYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
257 AZİZ ŞAHİN ŞİŞLİ ETFAL EAH RADYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
258 SEDA YAVUZ ŞİŞLİ ETFAL EAH RADYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
259 BEYZA NUR CAN ŞİŞLİ ETFAL EAH RADYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
260 İPEK KONCA ŞİŞLİ ETFAL EAH RADYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
261 MUHİTTİN ERKAN TOPÇULAR ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016-18.11.2016   PERŞEMBE
262 İSA  DENGİZ TOPÇULAR ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016-18.11.2016   PERŞEMBE
263 RECEP  BULŞU TOPÇULAR ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016-23.12.2016   PERŞEMBE
264 MEHMET KARŞU TOPÇULAR ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016-23.12.2016   PERŞEMBE
265 EVİN  ARGIŞ TOPÇULAR ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016-23.12.2016   PERŞEMBE
266 KÜBRA  TOPDEMİR HASEKİ EĞİTİM ARAŞTIRMA  DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016   PERŞEMBE
267 YILMAZ  ASLAN HASEKİ EĞİTİM ARAŞTIRMA  DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
268 TURGUT ÖZER İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016   CUMA
269 KADER  ÇOLAK BAYRAMPAŞA DEVLET HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
270 UĞUR GAZİ KURTULUŞ BAYRAMPAŞA DEVLET HASTANESİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016-23.12.2016   CUMA
271 CÜNEYT  HAZİR HASEKİ EĞİTİM ARAŞTIRMA  ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016-23.12.2016   CUMA
272 ÖMER FARUK ÇATAN HASEKİ EĞİTİM ARAŞTIRMA  ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
273 FERHAT GÖKTAŞ HASEKİ EĞİTİM ARAŞTIRMA  ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
274 SABRİ ERDEM HASEKİ EĞİTİM ARAŞTIRMA  ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016-23.12.2016   CUMA
275 SÜMEYYE ÇINAR İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016   PAZARTESİ 
276 HALİL U. ÇİÇEK İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016   PAZARTESİ 
277 ALİ  DÖNER İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016   PAZARTESİ 
278 ÖZLEM ÇAM İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016   PAZARTESİ 
279 MENDUH  ŞAKAR BAYRAMPAŞA DEVLET HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
280 ERSİN BÜYÜNLÜ BAYRAMPAŞA DEVLET HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
281 ALİ  AYATAN İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ RADYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
282 EMRE TAFRALI İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ RADYOTERAPİ 21.11.2016-23.12.2016   CUMA
283 GÜLİZAR YAVAN İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ RADYOTERAPİ 21.11.2016-23.12.2016   CUMA
284 KUBİLAY GÜR İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ RADYOTERAPİ 21.11.2016-23.12.2016   CUMA
285 BAHAR DUMAN İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ RADYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
286 BERNA  DEMİRHAN İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ RADYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
287 MEDİNE  BAYBARİZ İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ PATOLOJİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
288 NURGÜL  YAŞAR İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ PATOLOJİ 21.11.2016-23.12.2016   CUMA
289 SENA  YILMAZ İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ PATOLOJİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
290 BİNNAZ AYDINLATAN İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ PATOLOJİ 10.10.2016-23.12.2016   CUMA
291 HANDAN KOÇ Yedikule GHGC EAH PATOLOJİ 10.10.2016-23.12.2016   CUMA
292 İLKNUR  BOZKURT Yedikule GHGC EAH PATOLOJİ 10.10.2016-23.12.2016   CUMA
293 İREM COŞKUN Yedikule GHGC EAH PATOLOJİ 10.10.2016-23.12.2016   CUMA
294 KÜBRA  DİLEMEK Yedikule GHGC EAH PATOLOJİ 10.10.2016-23.12.2016   CUMA
295 NURCAN BAKIR Yedikule GHGC EAH PATOLOJİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
296 S. CERENGÜL YILDIZ Yedikule GHGC EAH PATOLOJİ 10.10.2016-18.11.2016   CUMA
297 EMRAH UÇA İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ PATOLOJİ     PAZARTESİ 
298 EMİNE CİNAS İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ PATOLOJİ     PAZARTESİ 
299 FATMA ARDIÇ Yedikule GHGC EAH PATOLOJİ     PAZARTESİ 
300 HAVVA NUR  ÇİFTÇİ Yedikule GHGC EAH PATOLOJİ     PAZARTESİ 
301 İLKNUR  ARMUTLU İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ODYOMETRİ     PERŞEMBE
302 RABİA ERKEN İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ODYOMETRİ     PERŞEMBE
303 MÜNEVVER AYDIN İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ODYOMETRİ     PERŞEMBE
304 ONUR YILDIZ İSTANBUL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ODYOMETRİ     PERŞEMBE
305 FERMAN  KAYAALP LÜTFİYE NURİ BURAT DH. ODYOMETRİ     PERŞEMBE
306 FULYA ÖZTEKİN LÜTFİYE NURİ BURAT DH. ODYOMETRİ     PERŞEMBE
307 YAKUP GÜLERYÜZ LÜTFİYE NURİ BURAT DH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ     PAZARTESİ 
308 ADALET  KAYA LÜTFİYE NURİ BURAT DH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ     PAZARTESİ 
309 NECLA ENÜK LÜTFİYE NURİ BURAT DH. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ     PAZARTESİ 
310 İSMET  İPEKLİ SÜLEYMANİYE KDGH EAH  TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ     PAZARTESİ 
311 ŞEYMA YILMAZ SÜLEYMANİYE KDGH EAH  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ     CUMA
312 FELEK ORAK SÜLEYMANİYE KDGH EAH  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ     CUMA
313 AHMET YİĞİT SÜLEYMANİYE KDGH EAH  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ     CUMA
314 SONGÜL DEMİROK ARNAVUTKÖY DH. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ     CUMA
315 DUYGU FİDAN LÜTFİYE NURİ BURAT DH. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ     CUMA
316 YASİN  DEMİR SÜLEYMANİYE KDGH EAH  TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ     ÇARŞAMBA
317 ZİLAN  KARAKEÇİ SÜLEYMANİYE KDGH EAH  TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ     ÇARŞAMBA
318 UĞUR AYICI MURAT KÖLÜK DH BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
319 BERKE  OKKALI MURAT KÖLÜK DH BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
320 EREN  ŞİŞMAN BÜYÜKÇEKMECE DH BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
321 MURAT AYYILDIZ ESENYURT DH BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
322 FERDİ  BAŞKAYA ESENYURT DH BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
323 EZGİ ALEV DEMİR KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
324 EMRECAN ÇELİK MEHMET AKİF EROY EAH BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
325 ABDULVAHAP AKDOĞAN MEHMET AKİF EROY EAH BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
326 BERFİN NUR ÖZCAN ESENYURT DH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
327 LEVENT ŞENGÜL ESENYURT DH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
328 GÜLİSTAN SEVGİN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN
EAH
ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
329 NESİBE ASLAN MEHMET AKİF ERSOY
GKDC EAH
ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
330 ZİYAT DEMİR MEHMET AKİF ERSOY
GKDC EAH
ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
331 ERHAN TAŞÇI BÜYÜKÇEKMECE DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
332 GİZEM  KILKIL BÜYÜKÇEKMECE DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
333 GAMZE ÖZCAN BÜYÜKÇEKMECE DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
334 BERKAN DEMİR BÜYÜKÇEKMECE DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
335 SERKAN ÇELİK BÜYÜKÇEKMECE DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
336 ÇİSEM  YILDIRIM ÇATALCA İLYAS ÇOKAY DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
337 FURKAN (AVNİ) AKYILDIZ ÇATALCA İLYAS ÇOKAY DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
338 TUBA UKAY ÇATALCA İLYAS ÇOKAY DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
339 AYŞEGÜL BESER ESENYURT DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
340 CANAN KARAGÖZ ESENYURT DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
341 UĞURCAN ÇAPAN ESENYURT DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
342 ÖZLEM GÖNÜL ESENYURT DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
343 BÜŞRA ENGİN ESENYURT DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
344 ELİF ÖZDEMİR ESENYURT DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
345 MEMOCAN KILIÇ ESENYURT DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
346 ADEM  YÜZGÜLEÇ ESENYURT DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
347 VEYSEL ELMAS ESENYURT DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
348 RÜVEYDE TAVŞAN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
349 RÜYA KARATAŞ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
350 BETÜL ADIYEKE KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
351 GÖRKEM GÖKÇELİ MEHMET AKİF ERSOY GKDC EAH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
352 TUĞÇE METİN MEHMET AKİF ERSOY GKDC EAH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
353 SEDA TANYELİ (TÜRK) SİLİVRİ DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
354 MÜKRAMİN ERTEK SİLİVRİ DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
355 ŞEVVAL KARASU SİLİVRİ DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
356 DİDEM ÜLKÜ SİLİVRİ DH TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
357 HİLAL  TARÜTÖRÜ ESENYURT DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
358 ELANUR SELÇUK ESENYURT DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
359 ASLIHAN GÜNSEVEN ESENYURT DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
360 ZELİHA DEMİR ESENYURT DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
361 MERAL  KAHYA ESENYURT DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
362 MELTEM ÇETİN ESENYURT DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
363 CANER KUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
364 MERAL KÖLE KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
365 ALEYNA ÖZYON KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
366 MERVAN AY KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
367 NEZİR AYBAR KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
368 HAYDAR EROĞLU KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
369 FATMA YILDIZ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
370 ŞÜHEDA BAĞBUDA KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
371 ABDULLAH YASİN DEMİR KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
372 EMİNE ÖZER KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
373 RANA BETÜL TATLIPINAR KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
374 BARIŞ MIZRAK KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
375 ELÇİN GÜNCE HİNDİCİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
376 MELEK ALTAŞ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
377 HİLAL OKUYUCU MEHMET AKİF ERSOY GKDC TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
378 EYYÜP  ÇÜTÇÜ MEHMET AKİF ERSOY GKDC TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
379 MUSAB RESUL İLHAN MEHMET AKİF ERSOY GKDC TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
380 MEHMET DEMİR MEHMET AKİF ERSOY GKDC TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
381 ASLI ÇETİN BÜYÜKÇEKMECE DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
382 MİRAY CEMRE GÜLER BÜYÜKÇEKMECE DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
383 DİLAN CAN BÜYÜKÇEKMECE DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
384 YASİN BELDEK BÜYÜKÇEKMECE DH TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
385 HASAN CÜCÜK ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
386 ERHAN  TARDU ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
387 DUYGU ÖNDER ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
388 İLKNUR YÜCEL ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
389 SEVGİN ALTUNOĞLU ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
390 BERİVAN DEMİR ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
391 ANIL  İLBARS ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
392 FEVZETTİN ŞİMŞEK ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
393 GİZEM TATLI ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
394 SELMAN ARAY ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
395 AYKUT BAŞOL ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
396 GÖZDE DARAKCI ESENYURT DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
397 ELİF ŞEVVAL PEHLİVAN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
398 GÜZEL SÖNMEZ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
399 NİSA ÇOLAK KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
400 MUZAFFER  ERMAN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
401 ÖMER GÖKMEN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
402 ASLIHAN SILA DİLLİ SİLİVRİ DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
403 GÖKÇEN  MERT SİLİVRİ DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
404 ERVANUR ALEV SİLİVRİ DH DİYALİZ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
405 ERDOĞAN ASLAN MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
406 ERTUĞRUL ZENGİN MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
407 FEYZA HİLAL KOCA MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
408 AYLİN GÖKÇE MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
409 M. MAZLUM ÖZÇELİK MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
410 HATİCE UĞUR MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
411 ASIM BAL MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
412 FİLİZ GÜNGÜZELİ MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
413 METİN ÇİÇEK MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
414 SADIK ÖNAL MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
415 TAYFUN VURAL MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
416 UFUK YILMAZ MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
417 ENGİN  TEZAR MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
418 HÜSEYİN KUZLU MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
419 FURKAN  BAYGUT MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
420 HANDE ÇOLAK KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
421 M. NESİM GEVAŞ KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
422 ÖZER ERİK KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
423 SİNAN DURMUŞ KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
424 VEDAT ACAR KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
425 BAHAR ACAR KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
426 YAKUP İMİR KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
427 ŞEHRİBAN SOLAK KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
428 TERLAN ERMİN KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
429 EMİR ÖZ KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HAST. İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
430 EYAZ ÖNER ESENYURT DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
431 GARİP METİN ESENYURT DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
432 YUSUF YAVUZ ESENYURT DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
433 FECRİ KARAKUŞ ESENYURT DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
434 ÖZCAN ŞANCI ESENYURT DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
435 RIDVAN TEKMAN BÜYÜKÇEKMECE DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
436 BÜŞRANUR GÜLDORUM BÜYÜKÇEKMECE DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
437 METİN ÇİÇEK BAŞAKŞEHİR DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
438 SADIK ÖNAL BAŞAKŞEHİR DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016 - 18.11.2016   ÇARŞAMBA
439 ERDİ ÇAVUŞOĞLU KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
440 EMRE SEZGİN KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
441 PINAR  ÇAKICI KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
442 ERHAN ÖZCAN KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
443 ZAFER KAYA KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
444 UĞUR ÖZTÜRK ESENYURT DEVLET HS. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
445 FATMA KARADAĞ ESENYURT DEVLET HS. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
446 FATİME SELEN  ERGÜN BÜYÜKÇEKMECE DEV.H. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
447 İBRAHİM  DUVA BÜYÜKÇEKMECE DEV.H. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
448 BÜŞRA  ER MEHMET AKİF ERSOY ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
449 YİĞİTCAN YALMANCI MEHMET AKİF ERSOY ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
450 MİZGİN  UÇAR ÇATALCA DEVLET HAST. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
451 DERYA ŞEREMAT SİLİVRİ DEVLET HAST. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
452 HAMZA ÇAĞLAYAN ESENYURT DEVLET HS. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
453 FATİH KUAS ESENYURT DEVLET HS. ANESTEZİ 10.10.2016 - 18.11.2016   SALI
454 SİDAR ERCAN SİLİVRİ DEVLET HAST. ANESTEZİ 10.10.2016 - 18.11.2016   SALI
455 ÖZLEM ASKER SİLİVRİ DEVLET HAST. ANESTEZİ 10.10.2016 - 18.11.2016   SALI
456 GİZEM KESKİN BAŞAKŞEHİR HAST. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
457 SİNEMNUR IŞIK BAŞAKŞEHİR HAST. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
458 DİLARA BOSTANCIOĞLU BÜYÜKÇEKMECE ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
459 BAHAR ARABACI ÇATALCA DEVLET HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
460 MERAL AKCAN ÇATALCA İLYAS ÇOKAY ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
461 AHMET CEYLANİ ESENYURT ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
462 BEKİR KOLUMAN ESENYURT ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
463 EKREM OĞUZHAN ESENYURT HAST. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
464 MURAT GÖKÇEKE ESENYURT HAST. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
465 EMİNE ÇELENER İLYAS ÇOKAY DEVLET HAST. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
466 DOĞUKAN İŞLEK KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
467 ELİF BİNDAK KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
468 LEYLA YETİŞEN KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
469 SEHER IŞIKSIZ  KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
470 ESRA DURMAZ KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
471 MEHMET KOÇHAN AVCILAR MURAT KÖLÜK DH ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
472 ŞUHEDA BÜŞRA    UNAN SİLİVRİ DEVLET HAST. ODYOMETRİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
473 Dilber YARAN Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
474 Esengül COŞAN Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
475 Fatma ABIKA Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
476 Gamze ABAY Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
477 Görkem KARASOY Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
478 Ayşegül ÖZTÜRK KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
479 Eda SAVAŞ KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
480 Elif COŞKUN KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
481 Hasan MİÇOOĞULL KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
482 H.Kübra MERİÇ KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
483 Asuhan YILMAZ Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
484 Ayşenur ATICI Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
485 Bekir AYSU Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
486 Enis DEMİR Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
487 Güneş ALŞAN Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
488 Azize GÜLAÇTI KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
489 Gülseren DUMAN KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
490 H.Doğan ŞENGÜL KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016    
491 ONUR ÇETİN ESENYURT DEVLET HAS. FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
492 MUHAMMET KARAKUŞ ESENYURT DEVLET HAS. FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
493 YÜSRA YALÇIN ESENYURT DEVLET HAS. FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
494 MERVE TEKİNCE KANUNİ S.S. DEV.HAS. FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
495 HİVİDAR TATAROĞULLARI KANUNİ S.S. DEV.HAS. FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
496 ESRA ÖZDEMİR KANUNİ S.S. DEV.HAS. FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
497 GÜLNUR BABUR MEHMET AKİF FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
498 HACER USLU MURAT KÖLÜK DEV.HAS. FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
499 MEHMET A. KOÇHAN MURAT KÖLÜK DEV.HAS. FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
500 PINAR YOLCU BAŞAKŞEHİR DEV.HAS FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
501 SEFA MACİF BAŞAKŞEHİR DEV.HAS FİZYOTERAPİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
502 MEHMET KARKUŞ BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
503 M. ALİ  ŞA BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
504 VEYSEL ÇAT BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
505 ESİN  CENGİZ BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
506 MERVE  HAMİTOĞLU BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
507 PINAR DURMAZ BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
508 NURULLAH BARAN BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
509 FARUK ACET BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
510 FATMA ŞAKAK BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
511 BURAK BİLMEZ BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
512 MAZLUM MAMA BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
513 BERRAK UYSAL BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
514 NEDİM KÜÇEK BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016 - 18.11.2016   CUMA
515 HALİL İBRAHİM TÜRK MURAT KÖLÜK DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
516 NAZLI ZİREK ESENYURT DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
517 HACI DÜNDAR ESENYURT DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
518 ŞEYHO AKEL ESENYURT DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
519 BERNA DAYI ESENYURT DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
520 ÜMRAN ATEŞ ESENYURT DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
521 ELİF ALTAN ÇATALCA İLYAS ÇOKAY DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
522 YAKUP KOÇ ÇATALCA İLYAS ÇOKAY DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
523 MÜSLÜM URHAN ÇATALCA İLYAS ÇOKAY DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
524 ABDULKADİR ÇETİNTAŞ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
525 EYÜP UYGUR KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
526 CİHAT DEMİR KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
527 MELİKE GİZEM DERYAL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
528 SULTAN AKYÜZ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
529 YUNUSHAN YILMAZ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
530 YAREN KARACA KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
531 HATUN AYDIN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
532 AYSE DOĞAN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
533 SABİHA SARAY KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
534 SONER ALTIN MEHMET AKİF ERSOY GKDC EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
535 SERKAN EKİZ MEHMET AKİF ERSOY GKDC EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
536 MURAT KILINÇ MEHMET AKİF ERSOY GKDC EAH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
537 İSA KIRMIZIELMAOĞLU SİLİVRİ DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
538 EMİNE YAPICI SİLİVRİ DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
539 HALUK KILCI SİLİVRİ DH AMELİYATHANE HİZMETLERİ 10.10.2016 - 23.12.2016   CUMA
540 BÜŞRA ÖZTAŞ  MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
541 GİZEM  GÜRSES MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ 
542 ROJDA ADANIR MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
543 ZELAL ÇELİK MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
544 BEYZANUR SARI MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ 
545 ATAKAN YILDIRIM MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
546 HASAN AKPINAR MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PERŞEMBE
547 MERYEM  COŞKUN MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ 
548 ROJDA ALARA ACAR MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
549 MELİH AYDEMİR MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 10.10.2016 - 18.11.2016   PAZARTESİ
550 FATMA NUR VURAL ESENYURT DH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
551 ŞIVAN SÖRME ESENYURT DH ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
552 YAKUP ÖZCAN ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
553 ŞÜKRÜ KATMIŞ ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
554 MUHAMMED FURKAN KOÇ ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
555 MÜZGİN DEMİR ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
556 GAZİ SOM ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
557 RUKEN NUR TANRIVERDİ ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
558 SİNAN GÜNEŞ ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
559 ŞEYHMUZ DİNÇ ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
560 M.ZEKİ ALMAZ ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
561 ZÜBEYT GÜLTEPE ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
562 HİZAN ŞAHİN ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
563 EBRU TAŞ ESENYURT DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
564 MELEK BAYINDIR KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
565 GÜLİZAR  DAYAR KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
566 AYŞE TAŞCI KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
567 BEYZANUR ÖZTUNÇ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
568 GAMZE ÖZTÜRK KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
569 HABİBE GÜLTEPE KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
570 ASLIHAN SILA DİLLİ SİLİVRİ DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
571 GÖKÇEN  MERT SİLİVRİ DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
572 ERVANUR ALEV SİLİVRİ DH DİYALİZ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
573 EMRE ATLI MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
574 FIRAT DUMAN MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
575 GÜRGİN TARADUŞ MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
576 M. EMİN DOĞAN MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
577 MERYEM KARADURAN MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
578 ZEYNEP MEMİŞ MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
579 DİCLE DEMİR MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
580 ESRA ÇETİNGÖZ MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
581 FATİH TAYİZ MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
582 MUHAMMED  FİDAN DANIŞMAN MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
583 NİMET CENGİZ MEHMET AKİF ERSOY E. A. HAST.  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
584 BİRKAN TAŞ KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
585 İSMAİL GENCAN KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
586 ESRA DEDEHAYIR KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
587 YUSUF MERİÇ KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
588 HARUN TAYFUR KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
589 KENAN BİDEREK KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
590 ÖMER FARUK ÇAKIR KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ  İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
591 ABDULKADİR ASLAN ESENYURT DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
592 MEHMET ASI ESENYURT DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
593 İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK ESENYURT DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
594 UĞUR DENİZ ESENYURT DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
595 HASAN DENİZ ESENYURT DEVLET HASTANESİ İLK VE ACİL YARDIM 21.11.2016 - 23.12.2016   ÇARŞAMBA
596 JİYAN YAN KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ANESTEZİ 21.11.2016 - 23.12.2016   SALI
597 NARİN  ELBİR KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ANESTEZİ 21.11.2016 - 23.12.2016   SALI
598 BERFİN KAYA KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ANESTEZİ 21.11.2016 - 23.12.2016   SALI
599 İSLAM  DAL ESENYURT DEVLET HS. ANESTEZİ 21.11.2016 - 23.12.2016   SALI
600 DİLARA DOĞU ESENYURT DEVLET HS. ANESTEZİ 21.11.2016 - 23.12.2016   SALI
601 EBRU SELEN MEHMET AKİF ERSOY ANESTEZİ 21.11.2016 - 23.12.2016   SALI
602 HATİCE  ŞİMŞEK ESENYURT DEVLET HS. ANESTEZİ 21.11.2016 - 23.12.2016   SALI
603 KADER ATİLA KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ANESTEZİ 21.11.2016 - 23.12.2016   SALI
604 KEVSER KEYFİ BÜYÜKÇEKMECE DEV.H. ANESTEZİ 21.11.2016 - 23.12.2016   SALI
605 SONER GENCER BÜYÜKÇEKMECE DEV.H. ANESTEZİ 21.11.2016 - 23.12.2016   SALI
606 YASEMİN BULUT BÜYÜKÇEKMECE ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
607 UĞUR  GÜNDÜZ ÇATALCA İLYAS ÇOKAY ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
608 DOĞAN AKAR ESENYURT ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
609 SIRRI ÖZDEMİR ESENYURT ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
610 GİZEM karayel ESENYURT DEVLET HAST. ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
611 HALİME KADİM ESENYURT DEVLET HAST. ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
612 MERYEM DİNÇER KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
613 MERVE KORKMAZ KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
614 ŞEYMANUR FIRAT KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
615 EMİNE YALÇINKAYA AVCILAR MURAT KÖLÜK DH ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
616 FATMA DAŞDEMİR SİLİVRİ DEVLET HAST. ODYOMETRİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
617 İbrahim KILIÇ ESENYURT DEVLET HAST. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
618 Kübra TELLİ ESENYURT DEVLET HAST. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
619 Şeyda ARDAĞ ESENYURT DEVLET HAST. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
620 Elif ATA ESENYURT DEVLET HAST. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
621 Emrah GÜLER ESENYURT DEVLET HAST. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
622 Kübra BOZKURT KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
623 Mihriban DEMİR KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
624 Songül BENLİKAYA KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
625 Hasret ÇALIŞKAN KANUNİ EĞİTİM ARAŞTIR. PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
626 Celal KIYAK Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
627 Deniz EKİN Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
628 Devran ÖZKARA Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
629 Oğuzhan YÜCE Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
630 Burcu ER Esenyurt DH PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
631 A.Özgül OLCA Kanuni Sultan Süleyman EA PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
632 Sibel SÖZEN Kanuni Sultan Süleyman EA PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
633 Suna ALTUNDAĞ Kanuni Sultan Süleyman EA PATOLOJİ LAB. TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016    
634 MEHMET USTAMAZMAN Esenyurt DH FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
635 ZELAL ARAÇ AVCILAR MURAT KÖLÜK DH FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
636 MERVE ORAL AVCILAR MURAT KÖLÜK DH FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
637 AYŞEGÜL CEYHAN BAŞAKŞEHİR DEV.HAS FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
638 E.YASİN SOY BAŞAKŞEHİR DEV.HAS FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
639 ÖMER İGİT ESENYURT D.H FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
640 TAYFUN KABAOĞLU ESENYURT D.H FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
641 DİLBER GÜRBÜZ KANUNİ EAH FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
642 NURCAN AKSAMAZ KANUNİ EAH FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
643 MÜCAYİT AYDIN KANUNİ EAH FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
644 HALİL İ. ARAÇ KANUNİ EAH FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
645 MEHMET DEMİR MEHMET AKİF EA HAST. FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
646 MUCAHİT KILIÇ MEHMET AKİF EA HAST. FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
647 BÜŞAR YILDIRIM MEHMET AKİF EA HAST. FİZYOTERAPİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
648 ALPER YAZANEL BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
649 MEHMET MUSAOĞLU BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
650 ÖZGÜR UCE BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
651 RUKEN TAYFAN BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
652 RECEP TAŞ BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
653 CEVAHİR DEMİR BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
654 SEVDA YILMAZ BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
655 MÜCAHİT GÜNAY BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
656 ERHAN AKDAĞ BEYLİKDÜZÜ ADSM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016 - 23.12.2016   CUMA
657 BUKET YÜKSEL MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
658 DOĞUŞCAN TÜCCAROĞLU MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
659 GAMZENUR DEMİR MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
660 MESUDE MİSLİNA YENİPINAR MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PAZARTESİ
661 MELİKE ÇANDAR MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
662 ANIL ÇOBAN MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
663 AYÇA CEYRAN MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
664 CANSU PEKRUH MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
665 BENGİSU KARTAL MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
666 DOĞUŞ  ONUR MEHMET AKİF ERSOY PERFÜZYON TEKNİKLERİ 21.11.2016 - 23.12.2016   PERŞEMBE
667 SANEM  GÜRASLAN SİLİVRİ DEVLET HAST. ANESTEZİ 10.10.2016 - 23.12.2016   SALI
668 GÜLCAN TÜRKMEN TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
669 HALENUR ÖZAY TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
670 ÖZGÜR CAN MERT TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
671 YUNUS YILMAZ TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
672 MÜGE UYSAL TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
673 BURAK GÜLAŞIK TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
674 CEYLAN ENCU TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
675 DİLARA DALYAN TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
676 DİLBER UGURLU TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
677 EVİN DARK TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
678 AHMET ORTAÇ TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
679 FERHAT EGE TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
680 HÜMEYRA ÇAKIR TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
681 NESLİHAN ÇAKIR TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
682 MERVE KARAKAYA TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
683 UGUR ÖZER TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
684 MERYEM YILMAZ TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
685 ÖZGÜR CAN MERT TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
686 YUNUS YILMAZ TÜRK BÖBREK VAKFI DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
687 OSMAN KAPLAN AVCILAR HOSPITAL DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
688 KAMİLE ÇILGIN AVCILAR HOSPITAL DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
689 SEMRA COŞKUN AVCILAR HOSPITAL DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
690 EMİNE KARAKEÇİ AVCILAR HOSPITAL DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
691 FATMA SARIKAYA AVCILAR HOSPITAL FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016    
692 DERYA DURSUN AVCILAR HOSPITAL FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016    
693 FAZİLET BEKLER AVCILAR HOSPITAL FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016    
694 SEVDA BAYER AVCILAR HOSPITAL FİZYOTERAPİ 21.11.2016-23.12.2016    
695 TENNUR YILDIRIM AVCILAR HOSPITAL FİZYOTERAPİ 21.11.2016-23.12.2016    
696 ASLI ÇİLOĞLU AVCILAR HOSPITAL FİZYOTERAPİ 21.11.2016-23.12.2016    
697 İSMAİL NAS AVCILAR HOSPITAL İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016-18.11.2016    
698 ALAADDİN ODUNCU AVCILAR HOSPITAL İLK VE ACİL YARDIM 10.10.2016-18.11.2016    
699 DUYGU YILDIZ AVCILAR HOSPITAL TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016-18.11.2016    
700 SÜLEYMAN REİS AVCILAR HOSPITAL TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016-18.11.2016    
701 LEYLA TEKER YENİBOSNA SAFA HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016-18.11.2016    
702 RABİA İŞLEK YENİBOSNA SAFA HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016-18.11.2016    
703 MUHAMMET GENÇ YENİBOSNA SAFA HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016-18.11.2016    
704 ELİF ERTOĞAN YENİBOSNA SAFA HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016-18.11.2016    
705 FEVZİ  ELLİTAŞ YENİBOSNA SAFA HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 10.10.2016-18.11.2016    
706 ELİF  MERT  YENİBOSNA SAFA HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 21.11.2016-23.12.2016    
707 OKAN ÖZYILDIZ YENİBOSNA SAFA HASTANESİ ANESTEZİ 10.10.2016-18.11.2016    
708 LEYLA ZANA TEK YENİBOSNA SAFA HASTANESİ ANESTEZİ 21.11.2016-23.12.2016    
709 HARUN ÇETİN YENİBOSNA SAFA HASTANESİ ANESTEZİ 21.11.2016-23.12.2016    
710 MEHMET KIZIL YENİBOSNA SAFA HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016    
711 ATAKAN ÇELİKKAYA YENİBOSNA SAFA HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016    
712 UĞUR TEPECİK YENİBOSNA SAFA HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016    
713 BURAK AYGÖRDÜ YENİBOSNA SAFA HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016    
714 SAMET YILDIRIM YENİBOSNA SAFA HASTANESİ FİZYOTERAPİ 10.10.2016-18.11.2016    
715 BURHAN YİĞİT YENİBOSNA SAFA HASTANESİ FİZYOTERAPİ 21.11.2016-23.12.2016    
716 ESİN İBİŞ YENİBOSNA SAFA HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016-23.12.2016    
717 ENESCEM UĞURLAR YENİBOSNA SAFA HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016-23.12.2016    
718 ESRANUR OKYAY YENİBOSNA SAFA HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016-23.12.2016    
719 GÜLNAZ TAMDOĞRU YENİBOSNA SAFA HASTANESİ ODYOMETRİ 21.11.2016-23.12.2016    
720 HIDIR ÖZDEMİR YENİBOSNA SAFA HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016-18.11.2016    
721 TUĞÇE BAYAR YENİBOSNA SAFA HASTANESİ ODYOMETRİ 10.10.2016-18.11.2016    
722 HÜSEYİN DUMAN YENİBOSNA SAFA HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016-18.11.2016    
723 AHMET DURAN GÜNGÖR YENİBOSNA SAFA HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016-18.11.2016    
724 OSMAN DOĞAN YENİBOSNA SAFA HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 10.10.2016-18.11.2016    
725 FETHİ SAYIM YENİBOSNA SAFA HASTANESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 21.11.2016-23.12.2016    
726 ASLIHAN GÜRTEKİN ÖZEL GÜNEŞ DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
727 BİRNAZ ÖZDEMİR ÖZEL GÜNEŞ DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
728 KERİM ATAR ÖZEL GÜNEŞ DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
729 BEJNA KIZILKAYA ÖZEL GÜNEŞ DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 21.11.2016.23.12.2016    
730 MENEKŞE ÖZÇALKAP ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
731 ÖZLEM AS ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
732 MELDA DALĞIÇ ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
733 SÜMEYYE KARAKUŞ ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
734 BÜŞRA KUTLU ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
735 OSMAN SAYDAM ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
736 PERVİN KAPLAN ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
737 TUĞÇE YÜCEL ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
738 SEVİM ÖZ ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
739 SUNA AYVERDİ ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
740 TESLİME AKKOYUNCU ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
741 SAYİME KILINÇ ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 10.10.2016-18.11.2016    
742 TURAN İPEK ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
743 METİN YALİNKILIÇ ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
744 HELİN ŞAHİN ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
745 KADİR KAMAN ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
746 MAHİRE ÇİĞDEM ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
747 MUHAMMED AYFER ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
748 FURKAN BUCUT ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
749 GİZEM ÇAGIL ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 21.11.2016-23.12.2016    
750 GÖKHAN KARA ÖZEL RENTEK DİYALİZ MERKEZİ DİYALİZ 21.11.2016.23.12.2016    
               
               
               
LÜTFEN DİKKAT..!
STAJ İŞLEMLERİNDE OLUŞABİLECEK AKSAMA DURUMUNDA BÖLÜM / PROGRAM BAŞKANINIZA BİLDİRİNİZ.
TARİH VE GÜN BİLGİSİ YAZMAYAN ÖĞRENCİLER, BÖLÜM / PROGRAM BAŞKANLARINA BİLGİ VERİNİZ.

GÜNCEL BİLGİ İÇİN https://obis.gelisim.edu.tr/    veya      https://shmyo.gelisim.edu.tr/  web sayfamızda duyurulardan takip ediniz.



                                                                                                                                                                                                                                                                                     STAJ KOMİSYONU
Düzenlenme Tarihi: 06.10.2016
Duyurular Biz Sizi Arayalım
Adınız ve Soyadınız
E-posta
Telefon
Sorunuz
İstanbul Gelişim Üniversitesi Telefon Numarası
Çağrı Merkezi