EN
EN

Öğretim Görevlimiz Sefer Darıcı’nın Yeni Kitabı “Subliminal İşgal – Sekssellers” İsimli Kitabı Çıktı

Öğretim Görevlimiz Sefer Darıcı’nın Yeni Kitabı “Subliminal İşgal -Sekssellers” İsimli Kitabı Çıktı

Öğretim Görevlimiz Sefer Darıcı’nın yeni kitabı, imza günü ve tv yayınları duyurusu

 
Üniversitemiz Öğretim Görevlisi Sefer Darıcı’nın bilinçaltı mesajları ve pazarlama stratejilerini psikolojik süreçleri ile derinlemesine incelediği ‘Subliminal İşgal – Sekssellers’ isimli kitabı Destek Yayınları’ndan çıktı.
 
Kitapta ikna süreci, imge, arketipler ve algı süreçleri bilinçaltı mesajlar açısından bilimsel verileriyle anlatılıyor. Ardından bilinçaltı mesaj teknikleri, örnekler ve hukuksal durum ile tarihçesi de okuyuculara en ince detayına ve örneklerine kadar sunuluyor.
 
Daha satışa sunulmadan ön siparişlerle 3. baskısını yapan kitabın İngilizce ve Fransızca baskıları da yapılacak. Ayrıca kitap korsan baskılarında tespitlerin fark edilememesi için tamamı renkli basıldı.
 
Ayrıca kendisi 09.11.2012 Cuma günü saat 20.15’te Kanal 24 ekranlarında Berfu Haşıoğlu’nun sunduğu ‘Farkında Mısınız?’ programına ve 13.11.2012 Salı günü Ülke Tv ekranlarında Ersoy Dede’nin sunduğu Bıçak Sırtı Programına canlı yayın konuğu olacaktır.
 
Öğretim Görevlimiz Sefer Darıcı’nın 17-25 Kasım 2012 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda da imza günü var. Aşağıda tarih ve saati verilen imza gününe bütün öğretim elemanlarımız davetlidir.
 
TARİH: 17.11.2011
SAAT: 14.00
SALON: 2
STAND: 305 B
YAYINEVİ: DESTEK YAYINLARI
 
Yurt genelinde birçok farklı üniversiteden seminer programları için davet alan öğretim görevlimiz Sefer Darıcı’yı bizler de tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Düzenlenme Tarihi: 03.01.2013
Duyurular Biz Sizi Arayalım
Adınız ve Soyadınız
E-posta
Telefon
Sorunuz
İstanbul Gelişim Üniversitesi Telefon Numarası
Çağrı Merkezi