BESYO 1’inci sınıf öğrencilerine oryantasyon programı düzenlendi

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu (BESYO) yeni eğitim öğretim yılında yeni kayıt yaptıran 1’inci sınıf öğrencilerine yönelik, akademik, kültürel, sportif ve sosyal olanakları tanıtmak, üniversitedeki akademik ve idari yapı ile bölümlerin işleyişini anlatmak amacıyla oryantasyon programı düzenledi. Programın açılış konuşmasını İGÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nail Öztaş yaptı.

BESYO 1’inci sınıf öğrencilerine oryantasyon programı düzenlendi

Yeni öğrencilerin üniversite yaşamlarına çok daha hızlı uyum sağlamasının hedeflendiği programın açılışında konuşan Öztaş, İGÜ’nün yükseköğretim alanında elde ettiği başarılardan bahsetti. 57 programlarının uluslararası akreditasyon kuruluşları tarafından akredite edildiğini belirten Öztaş, bunun bir Türkiye rekoru olduğunun altını çizdi. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Öztaş,  yeni dönemin herkes için hayırlı olması temennisinde bulundu.

BESYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Soyal, Müdür Yardımcıları ve BESYO Bölüm Başkanlarının konuşmaları ile devam eden oryantasyon programında bölümler hakkında detaylı bilgilendirilen öğrencilere, akademik, kültürel, sportif ve sosyal olanaklar da tanıtıldı.

BESYO 1’inci sınıf öğrencilerine oryantasyon programı düzenlendi
Düzenlenme Tarihi: 30.09.2019