EN
EN

İGUTEKMER’den BUG Lab Tekmer ve CEOTEKMER’e ziyaret

Yeni teknolojilerin üretimine katkı sağlama hedefiyle ilerleyen İstanbul Gelişim Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi (İGUTEKMER), çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İGUTEKMER Müdürü Hande Ceylan Dayan, BUG Lab TEKMER ve CEOTEKMER yetkililerini ziyaret etti. Yapılan görüşmede mevzuat ve kurumlar arası iş birlikleri değerlendirildi.

İGUTEKMER’den BUG Lab Tekmer ve CEOTEKMER’e ziyaret

Ürün geliştirme hedefinde olan girişimcilerin ve firmaların birbirleri arasındaki etkileşiminin artırılması ve katma değerli ürünlerin ortaya çıkarılması amacıyla kurulan İGUTEKMER, “temel bilim” ve “ mühendislik” alanlarında çalışma yapan girişimcilere ortak bir alanda çalışma fırsatı sunuyor. İGUTEKMER, firmalarla yapılabilecek çalışmalar ve iş birlikleri kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Mevzuat ve kurumlar arası iş birlikleri değerlendirildi

TEKMER mevzuatı ve yapılan uygulamalar, TEKMER’ler arası iletişim ve iş birliğinin artırılması amacıyla İGUTEKMER Müdürü Hande Ceylan Dayan, BUG Lab TEKMER İdari Koordinatörü Erdem Yurtseven ve CEOTEKMER Genel Koordinatörü Selçuk Kazan’ı ziyaret etti. Yapılan görüşmede mevzuat ve kurumlar arası iş birliği konuları değerlendirilirken; biyoteknoloji, elektronik, sağlık, gömülü yazılım gibi sektörlerde faaliyet gösteren girişimciler ve firmaların İGUTEKMER’e yönlendirilmesi konularına değinildi.
Eklenme Tarihi:2.03.2023
Haberler Biz Sizi Arayalım
Adınız ve Soyadınız
E-posta
Telefon
Sorunuz
İstanbul Gelişim Üniversitesi Telefon Numarası
Çağrı Merkezi