EN
EN

Prof. Dr. Gökhan Malkoç İle Söyleşi

Prof. Dr. Gökhan Malkoç İle Söyleşi

İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji Kulübünün etkinliğinde, Türk Psikologlar Derneği Başkanı Prof. Dr. Gökhan MALKOÇ tarafından 9 Aralık 2013 günü İstanbul Gelişim Üniversitesinde "Psikoloji Mezunlarının Bugünü ve Yarını" adlı seminer düzenlenmiştir.

Prof. Dr. Gökhan MALKOÇ konuşmasına Türk Psikologlar Derneğinin üstlendiği misyonu öğrencilere aktardıktan sonra Türkiye'de psikolojiye, psikoloji mezunlarına bakış açılarına, ülkemizde bu konularla ilgili sorunlara değindi. Psikoloji öğrencilerini de yakından ilgilendiren meslek yasası konusunda da görüşlerini ve tavsiyelerini dile getiren MALKOÇ Türk Psikologlar Derneğinin tam yetkisi bulunan akreditasyondan ve bunun öneminden de bahsetti.

Seminerin son bölümlerinde öğrencilerin sorularını yanıtlayan MALKOÇ, psikoloji bölümünde okuyan her öğrencinin büyük sorumlulukları olduğuna vurgu yaptı. Dernek olarak aralarında organik bağ bulunduğunu ve ekonomik olarak desteklediklerini belirttiği Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubundan bahseden Prof. Dr. Gökhan MALKOÇ öğrencilerin bu grup etkinliklerinde yer almaları gerektiğini belirtti.

Haberler Biz Sizi Arayalım
Adınız ve Soyadınız
E-posta
Telefon
Sorunuz
İstanbul Gelişim Üniversitesi Telefon Numarası
Çağrı Merkezi