Kafeteryalar

İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde öğrencilerin beslenme ve dinlenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kampüs yaşamında sosyalleşmenin sağlandığı kantin ve kafeteryaları bulunmaktadır. Bu kafeteryalarda sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinde tabldot menülerin yanı sıra "a la carte" (alakart) menüler de sunulmaktadır. Öğrenci kafeteryasının yanında bulunan kafede zengin aromalı kahveler, sandviç ve kek çeşitlerinin tadabilirsiniz.

Fakülteler bölgesinde poğaça çeşitleri, börekler, tost çeşitleri, tatlı, salata çeşitleri ve tavuklu pilavı ile hizmet veren iki öğrenci kantini bulunmaktadır. Bunlardan başka açık havada çeşitli yemek alternatifleri sunan bir seyyar dürümcü, yine siz öğrencilerin hizmetindedir.Ayrıca kampüs hayatında ev yemeğini aratmayan kalitede, günlük ve taze yemekleri olan bol çeşitleriyle İGÜ yemekhanesi de öğrencilere hizmet vermektedir.

Tüm beslenme noktalarımızda öğrencilerimizin bütçesine uygunluğu, kaliteli ve günlük kalori ihtiyacı göz önünde bulundurularak hizmet verilmektedir. Kampüsteki tüm beslenme noktalarımız üniversite yönetimi tarafından temizlik ve hijyen koşullarına uygunluk ve fiyat dengesi açısından sürekli olarak denetlenmektedir. Kafeteryalarımız farklı yeme-içme alternatifleri ve kapalı-açık alanları ile öğrencilerimizin keyifli vakit geçirdikleri yerlerdir.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Kafeteryaları