İstanbul Gelişim Üniversitesi

Üniversite Gündeminden

Ar-Ge faaliyetleri ve geleceğin planlanması toplantısında; İİSBF, İGÜTEKMER’in TEKNOPARK olma yolunda ilerlediğini açıkladı

İstanbul Gelişim Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi ile Rektörlük tarafından 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

“İİSBF 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı”, İstanbul Gelişim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’in başkanlığında, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nuri Kuruoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necmettin Maraşlı ve Genel Sekreter Doç. Dr. Serdar Egeli’nin iştirakiyle; İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi (İİSBF) Dekanı Prof. Dr. Kenan Aydın, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi dekan yardımcıları ve fakülte bünyesindeki 27 bölümün bölüm başkanlarının katılımları ile gerçekleştirildi.

Akademik proje ve yayınların değerlendirmesi yapıldı

9 Mayıs 2023 Salı günü saat 11:00-13:00 arasında yapılan toplantıda, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kenan Aydın; İİSBF öğretim üyelerinin performans değerlendirmeleri ve hedefleri konusunda bilgi verdi. Öncelikle fakültede bulunan öğrenci ve akademisyen sayıları hakkında sayısal değerleri paylaşan Aydın, daha sonra akademik personelin gerçekleştirdiği akademik yayın ve projelerin değerlendirmesini yaptı. Ardından İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nin gelecek dönem hedeflerini ele aldı. Ayrıca, İstanbul Gelişim Üniversitesi teknoloji merkezi İGÜTEKMER hakkında bilgi vererek, TEKNOPARK olma yolunda ilerleyen merkezin öğretim üyesi ve öğrencilere açık olduğunu vurguladı.

Toplantı Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’in akademik yayınlar, teşvikler ve mezun koordinatörlüğünün geliştirilmesi hakkında görüşlerini bildirmesiyle sona erdi.


Ar-Ge faaliyetleri ve geleceğin planlanması toplantısında; İİSBF, İGÜTEKMER’in TEKNOPARK olma yolunda ilerlediğini açıkladı Eklenme Tarihi: :   12 Mayıs 2023 Cuma

Uzmanı açıkladı: Doğru kitapları okumak ...

Dünya çapında 300 milyondan fazla insanı etkileyen ve her yıl yaklaşık bir ...

Eklenme Tarihi: :   22 Nisan 2024 Pazartesi

15 Nisan Dünya Sanat Günü Uluslararası Ç...

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF),Grafik T...

Eklenme Tarihi: :   19 Nisan 2024 Cuma


ABET AQAS AHPGS