İstanbul Gelişim Üniversitesi

Üniversite Gündeminden

İGÜ BESYO ve İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında dış paydaş iş birliği protokolü imzalandı

İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ve İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında dış paydaş iş birliği protokolü imzalandı. Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret eden İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, daha sonra Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri ile bir araya gelerek spor bilimleri alanının geleceği konusunda bir söyleşi gerçekleştirdi.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, dünya çapında derece almış birçok branştan milli sporcuları ve okul takımlarıyla sportif gelişime önem verirken, bugünün ve geleceğin şampiyonlarını yetiştirip, her geçen yıl zirveye taşıyor. Yaptığı organizasyonlar ve iş birlikleriyle de öne çıkan İGÜ BESYO ve İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında dış paydaş iş birliği protokolü imzalandı. İstanbul Gelişim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin ve İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu arasında imzalanan paydaş protokolü ile gençlik ve spor adına ulusal ve uluslararası faaliyetlerde ortaklık, mesleki eğitim uygulamaları, istihdam, gönüllülük ve sosyal sorumluluk projeleri çalışmalarında iş birlikleri yapılacak. Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret eden Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, daha sonra Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri ile bir araya gelerek spor bilimleri alanının geleceği konusunda bir söyleşi gerçekleştirdi.

İGÜ BESYO ve İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında dış paydaş iş birliği protokolü imzalandı Eklenme Tarihi: :   16 Ekim 2023 Pazartesi

Uzmanı açıkladı: Doğru kitapları okumak ...

Dünya çapında 300 milyondan fazla insanı etkileyen ve her yıl yaklaşık bir ...

Eklenme Tarihi: :   22 Nisan 2024 Pazartesi

15 Nisan Dünya Sanat Günü Uluslararası Ç...

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF),Grafik T...

Eklenme Tarihi: :   19 Nisan 2024 Cuma


ABET AQAS AHPGS