İstanbul Gelişim Üniversitesi

Üniversite Gündeminden

İGÜ’de, Beylikdüzü RAM “Sene Başı Toplantısı” gerçekleştirildi

Beylikdüzü Rehberlik ve Araştırma Merkezi “Sene Başı Toplantısı”, İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Beylikdüzü Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Hayrettin Katkat’ın açılış konuşması ile başlayan etkinlikte İGÜ Öğretim Üyesi Dr. Bülent Tansel, Psikolojik Anlamlandırma Programı’nı anlattı.

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), Rehberlik ve Araştırma Merkezleri ile iş birliği hâlinde yürüttüğü seminerlere yenilerini eklemeye devam ediyor. Beylikdüzü Rehberlik ve Araştırma Merkezi ile gerçekleştirilen “Sene Başı Toplantısı”na ev sahipliği yapan İGÜ, okullarda görev yapan psikolojik danışmanlara yönelik olarak düzenlediği seminerlerle birçok konuyla ilgili farkındalık artırmayı amaçlıyor. Beylikdüzü Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Hayrettin Katkat’ın açılış konuşması ile başlayan “Sene Başı Toplantısı”; İGÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arda Öztürkcan’ın konuşmasıyla devam etti.

260 rehber öğretmenin katılım sağladığı “Sene Başı Toplantısı” kapsamında konuşmacı olarak yer alan İGÜ Öğretim Üyesi Dr. Bülent Tansel, travmatik olaylar sonrası yaşanan stresin anlamlandırılmasına yönelik olarak oluşturulan Psikolojik Anlamlandırma Programı hakkında önemli bilgilendirmelerde bulundu. Program, Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Bölüm Başkanı Gülay Delcan’ın Beylikdüzü ilçesinde görev yapan rehber öğretmen ve psikolojik danışmanlara yönelik bilgilendirme toplantısının ardından sona erdi.İGÜ’de, Beylikdüzü RAM “Sene Başı Toplantısı” gerçekleştirildi Eklenme Tarihi: :   27 Eylül 2023 Çarşamba

Uzmanı açıkladı: Doğru kitapları okumak ...

Dünya çapında 300 milyondan fazla insanı etkileyen ve her yıl yaklaşık bir ...

Eklenme Tarihi: :   22 Nisan 2024 Pazartesi

15 Nisan Dünya Sanat Günü Uluslararası Ç...

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF),Grafik T...

Eklenme Tarihi: :   19 Nisan 2024 Cuma


ABET AQAS AHPGS