İstanbul Gelişim Üniversitesi

Üniversite Gündeminden

İİSBF Uluslararası Ticaret Ve Finansman Bölümü tarafından TEB Dış Ticaret Operasyonları ziyareti gerçekleştirildi

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Türkçe-İngilizce) Bölümü tarafından TEB Dış Ticaret Operasyonları ziyareti gerçekleştirildi.

Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebru Gül Yılmaz’ın koordinatörlüğünü üstlendiği TEB Dış Ticaret Operasyonları ziyareti, Arş. Gör. Selin Yalçıntaş, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi-Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü öğrencileri ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencilerinin katılımıyla TEB Dudullu Operasyon Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında TEB Uluslararası Ödemeler Departmanı, Dış Ticaret Operasyon Departmanı, Harici Garantiler Departmanı ve Uluslararası Ambargo Kontrol Departmanı tarafından hazırlanan sunumlar, öğrenciler tarafından ilgiyle takip edildi. Sunumlar sonrasında, öğrencilerin dış ticaret operasyonlarına ilişkin işleyişleri yerinde gözlemleyebilmeleri amacıyla TEB yöneticileri eşliğinde kurum içi gezi gerçekleştirildi. Ziyaretin son bölümünde ise öğrencilerin, dış ticaret departmanları ve sektöre dair merak ettiği tüm sorular kurum yöneticileri tarafından yanıtlandı.  

İİSBF Uluslararası Ticaret Ve Finansman Bölümü tarafından TEB Dış Ticaret Operasyonları ziyareti gerçekleştirildi Eklenme Tarihi: :   1 Nisan 2024 Pazartesi

Uzmanı açıkladı: Doğru kitapları okumak ...

Dünya çapında 300 milyondan fazla insanı etkileyen ve her yıl yaklaşık bir ...

Eklenme Tarihi: :   22 Nisan 2024 Pazartesi

15 Nisan Dünya Sanat Günü Uluslararası Ç...

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF),Grafik T...

Eklenme Tarihi: :   19 Nisan 2024 Cuma


ABET AQAS AHPGS