İstanbul Gelişim Üniversitesi

Üniversite Gündeminden

Arş. Gör. Ayten Bengisu Cansever “Yükselen Akademisyen Ödülü”ne layık görüldü!

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), Güzel Sanatlar Fakültesi, İletişim ve Tasarımı Bölümü'nde Araştırma Görevlisi olarak görev yapan Ayten Bengisu Cansever, 19. International Conference on Interdisciplinary Social Sciences'da "Yükselen Akademisyen" Ödülü'ne layık görüldü.

17 Temmuz 2024 tarihinde Polonya Krakow'da bulunan ve Orta Avrupa'nın en eski ikinci yükseköğretim kurumu kabul edilen Jagiellonian University'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan 19. International Conference on Interdisciplinary Social Sciences konferansında “Yüksek Akademisyen Ödülü”, lisansüstü öğrenimine devam eden genç akademisyenlere verilecek. İngiltere, İspanya, Amerika, Kolombiya ve Hindistan gibi ülkelerden iletişim alanında doktora öğrenimine devam eden akademisyenlerin yer aldığı yükselen akademisyen ödülü kazananlarından biri de Türkiye'den Arş. Gör. Ayten Bengisu Cansever oldu.

Her konferans için belirlenen tema üzerinde aktif araştırma yapan, lisansüstü öğrencilere ve genç akademisyenlere verilen "Yükselen Akademisyen Ödülü" kapsamında Cansever, konferansın kritik bir parçası olarak paralel oturumları yönetme, teknik yardım sağlama ve araştırma makalelerini sunma gibi önemli görevleri başarıyla yerine getirecek.

Cansever konferansta "A Historical Analysis of Communication Sciences in the Context of Social Sciences: Theoretical Evolution and Interpretive Perspectives" isimli poster bildirisiyle de yer alıyor. Bu çalışma, iletişim bilimlerinin sosyal bilimler içindeki tarihsel gelişimini ele alarak teorik evrim ve yorumlayıcı perspektiflere odaklanıyor.

Arş. Gör. Ayten Bengisu Cansever “Yükselen Akademisyen Ödülü”ne layık görüldü! Eklenme Tarihi: :   31 Ocak 2024 Çarşamba

Uzmanı açıkladı: Doğru kitapları okumak ...

Dünya çapında 300 milyondan fazla insanı etkileyen ve her yıl yaklaşık bir ...

Eklenme Tarihi: :   22 Nisan 2024 Pazartesi

15 Nisan Dünya Sanat Günü Uluslararası Ç...

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF),Grafik T...

Eklenme Tarihi: :   19 Nisan 2024 Cuma


ABET AQAS AHPGS