İstanbul Gelişim Üniversitesi

Üniversite Gündeminden

“BAPSİS Kullanıcı Eğitimi” gerçekleştirildi

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü (BAP-K) tarafından düzenlenen “BAPSİS Kullanıcı Eğitimi” semineri gerçekleştirildi.

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), “Araştırma Üniversitesi” vizyonuyla ilerleyerek; akademisyenlerinin ve öğrencilerinin bilimsel, teknolojik, araştırma ve geliştirmeye yönelik çalışmalarına imkân sağlıyor. 13 Aralık 2023 tarihinde BAP Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Serap Yeşilkır Baydar'ın anlatımıyla gerçekleştirilen “BAPSİS Kullanıcı Eğitimi”ne akademisyenler ve öğrenciler katılım sağladı.

AVESİS VE APSİS yazılımları da gösterildi

Akademisyen ve öğrencilere yönelik olan “BAPSİS Kullanıcı Eğitimi” seminerinde; bilimsel araştırma projelerine dair mevzuat, proje başvuruları için BAPSİS yazılımının kullanımı detaylı şekilde anlatıldı. Eğitim kapsamında, “Proje Süreçleri Yönetim Sistemi (BAPSİS): Başvuru, Değerlendirme, Yürütme ve Sonuçlandırma Süreçleri” hakkında katılımcılar bilgilendirilirken; 2023 yılında İGÜ’ye kazandırılan AVESİS ve APSİS yazılımları da gösterildi.

“BAPSİS Kullanıcı Eğitimi” gerçekleştirildi Eklenme Tarihi: :   18 Aralık 2023 Pazartesi

Uzmanı açıkladı: Doğru kitapları okumak ...

Dünya çapında 300 milyondan fazla insanı etkileyen ve her yıl yaklaşık bir ...

Eklenme Tarihi: :   22 Nisan 2024 Pazartesi

15 Nisan Dünya Sanat Günü Uluslararası Ç...

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF),Grafik T...

Eklenme Tarihi: :   19 Nisan 2024 Cuma


ABET AQAS AHPGS