İstanbul Gelişim Üniversitesi

Üniversite Gündeminden

İGÜ ve Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı

Esenyurt İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Bülent Çetin, Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret etti. Yapılan görüşmede, İstanbul Gelişim Üniversitesi ve Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında eğitsel ve bilimsel iş birliği protokolü imzalandı.

Topluma bilim yoluyla katkı sağlamak ve kaliteli eğitim vermek konusunda öne çıkan İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), bu bağlamda ortak projeler ve iş birlikleri gerçekleştirerek gelecek nesillere bilim ve teknolojinin ışığında eğitimler veriyor. Projelerine bir yenisini daha ekleyen İGÜ, Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arda Öztürkcan’ın katıldığı toplantıda Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği protokolü imzaladı.

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Sağlık Hizmetleri alanındaki okullar ve zümre öğretmenleri arasındaki iş birliğini sağlamak, öğrencilerin bilgi paylaşımında bulunarak ekip çalışması anlayışı içindeki sorumluluk bilincini geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin ve Esenyurt İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Bülent Çetin tarafından protokol imzalandı.

Protokol kapsamında; Türkiye genelinde mesleki ve teknik eğitimde sağlık hizmetleri alanı olan okulların katılımı ile gerçekleşecek yarışmada, sağlık alan bilgisi sorularına yer verilecek olup; yarışmada Türkiye birincisi, ikincisi ve üçüncüsü olan gruplara İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ya da Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'ndan çeşitli burs imkânları sağlanacak.


İGÜ ve Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı Eklenme Tarihi: :   2 Şubat 2024 Cuma

Uzmanı açıkladı: Doğru kitapları okumak ...

Dünya çapında 300 milyondan fazla insanı etkileyen ve her yıl yaklaşık bir ...

Eklenme Tarihi: :   22 Nisan 2024 Pazartesi

15 Nisan Dünya Sanat Günü Uluslararası Ç...

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF),Grafik T...

Eklenme Tarihi: :   19 Nisan 2024 Cuma


ABET AQAS AHPGS