İstanbul Gelişim Üniversitesi

Üniversite Gündeminden

“Dijital İletişim ve Teknoloji Laboratuvarı” açılış töreni gerçekleştirildi!

İstanbul Gelişim Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nde yer alan Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı ile Yeni Medya ve İletişim Bölümleri tarafından organize edilen “Dijital İletişim ve Teknoloji Laboratuvarı”nın açılış töreni gerçekleştirildi.

Açılış, Mütevelli Heyeti Başkanı Abdülkadir Gayretli, Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nuri Kuruoğlu ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kamil Kaya, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Nevruz Berna Tatlısu, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Emel Tozlu Öztay, Yeni Medya ve İletişim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Şebnem Gürsoy Ulusoy, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Hande Ulusoy, fakülte hocaları ve öğrencilerin katılımıyla 26 Mayıs 2023 Cuma günü 10.00-11.00 saatleri arasında gerçekleştirildi.

“Gelişimin Sonu Yok”
Açılış konuşmaları ve kurdele kesimi ile başlayan tören, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı ile Yeni Medya ve İletişim bölümleri öğrencilerinin çalışmalarından oluşan uygulama sergisinin gezilmesi ve laboratuvarda yer alan teknik ekipmanların tanıtımı ile devam etti. Dijital İletişim ve Teknoloji Laboratuvarı’nın açılış töreni, Mütevelli Heyeti Başkanı Abdülkadir Gayretli ve Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’in “Gelişimin Sonu Yok” sloganıyla gerçekleştirdikleri ürün masası çekim uygulamaları ile sona erdi.

“Dijital İletişim ve Teknoloji Laboratuvarı” açılış töreni gerçekleştirildi! Eklenme Tarihi: :   29 Mayıs 2023 Pazartesi

Uzmanı açıkladı: Doğru kitapları okumak ...

Dünya çapında 300 milyondan fazla insanı etkileyen ve her yıl yaklaşık bir ...

Eklenme Tarihi: :   22 Nisan 2024 Pazartesi

15 Nisan Dünya Sanat Günü Uluslararası Ç...

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF),Grafik T...

Eklenme Tarihi: :   19 Nisan 2024 Cuma


ABET AQAS AHPGS