İstanbul Gelişim Üniversitesi

Üniversite Gündeminden

İHA projesi “Jet Drone” ile 1’inci olan İGÜ TTO ekibi, Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret etti

İHA projesi “Jet Drone” ile Türk Havacılık Uzay Sanayii (TUSAŞ) tarafından düzenlenen Hangar Kampüs İnovasyon Programı’nda 1’inci olan İGÜ TTO ekibi, Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret etti.

Mühendisliği ve yapısal gövde tasarımı İGÜ TTO’da geliştirilen; dikey kalkış ve yatay uçuş kabiliyetine sahip, elektrik fan motor tahrikli sabit kanat İHA projesi “Jet Drone”, Türk Havacılık Uzay Sanayii (TUSAŞ) tarafından 13-14 Eylül tarihlerinde düzenlenen, 38 üniversitenin 93 takımla katıldığı Hangar Kampüs İnovasyon Programı’nda 1’inci oldu.

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO), bilimsel ve teknolojik alanlarda yaptığı birçok proje ve iş birliği ile öne çıkıyor. İGÜ TTO bünyesinde çalışmalarını sürdüren; İHA Projesi “Jet Drone” ile 1’inci olan TTO ekibi, Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret etti.

İHA projesi “Jet Drone” ile 1’inci olan İGÜ TTO ekibi, Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret etti Eklenme Tarihi: :   18 Eylül 2023 Pazartesi

Uzmanı açıkladı: Doğru kitapları okumak ...

Dünya çapında 300 milyondan fazla insanı etkileyen ve her yıl yaklaşık bir ...

Eklenme Tarihi: :   22 Nisan 2024 Pazartesi

15 Nisan Dünya Sanat Günü Uluslararası Ç...

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF),Grafik T...

Eklenme Tarihi: :   19 Nisan 2024 Cuma


ABET AQAS AHPGS