İstanbul Gelişim Üniversitesi

Üniversite Gündeminden

Özbekistan Perfect Üniversitesi Rektörü, İGÜ Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret etti

Özbekistan Perfect Üniversitesi Rektörü Doç. Dr. Turg'unov Doniyor Mannopjanovıch, Rektör yardımcısı Dr. Mukhammediev Ulugbek Nasriddinovich ve Uluslararası İlişkiler Departman Müdürü Djumabaeva Janar Muratbaevna, İGÜ Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ulusal ve uluslararası düzeydeki standartları ile global ölçekte nitelikli projeler ve iş birlikleri oluşturan İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ); nitelikli eğitim anlayışı ve bünyesinde bulunan uluslararası öğrenci ve akademisyenleriyle “Dünya Üniversitesi” vizyonuyla ilerlemeye devam ediyor.

Özbekistan'ın Taşkent şehrinde yeni kurulan bir üniversite olan Perfect Üniversitesi’nin Rektörü Doç. Dr. Turg'unov Doniyor Mannopjanovıch, Rektör yardımcısı Dr. Mukhammediev Ulugbek Nasriddinovich ve Uluslararası İlişkiler Departman Müdürü Djumabaeva Janar Muratbaevna, İGÜ Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret etti. Perfect Üniversitesi ile imzalanan anlaşma kapsamında; öğrenci ve akademisyen değişimi, üniversite ile beraber çalışma/proje yürütme alanında çalışmalar yapılması amaçlanıyor.

Özbekistan Perfect Üniversitesi Rektörü, İGÜ Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret etti Eklenme Tarihi: :   18 Aralık 2023 Pazartesi

Uzmanı açıkladı: Doğru kitapları okumak ...

Dünya çapında 300 milyondan fazla insanı etkileyen ve her yıl yaklaşık bir ...

Eklenme Tarihi: :   22 Nisan 2024 Pazartesi

15 Nisan Dünya Sanat Günü Uluslararası Ç...

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF),Grafik T...

Eklenme Tarihi: :   19 Nisan 2024 Cuma


ABET AQAS AHPGS